Denní horoskop VODNÁŘE na 21. 5. 2023

Vodnář 21. 5. 2023

Vodnáři, váš partner vás dnes možná bude obletovat. Máte náladu naslouchat? Máte zájem o trochu lásky? Pravděpodobně ne. Možná jste měli náročný den a máte chuť na klidné společné chvíle. Nejste schopni dostát nárokům, které na vás partner může klást. Nemusíte si s tím dělat starosti. Čas od času se to stane každému.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné planetární energie vás vybízejí k tomu, abyste zjistili, jak se věci mezi vámi a milovanou osobou mají. Pokud se na své současné dilema dokážete podívat z odstupu a nezaujatě, budete schopni vystopovat problém až k jeho zdroji. Pokud se oba zapletete do svých emocí, je možné, že pro stromy neuvidíte les.

Práce

Máte novou energii. Je ve vás příliv síly. Využijte ji k tomu, abyste vymysleli nový plán útoku na svou kariéru a na lidi, se kterými pracujete. Možná nastal čas, abyste se důrazněji postavili za něco, čemu věříte.

Peníze

Vesmír osvětluje váš komunikační sektor. Znamená to, že máte spoustu práce, abyste vydělali peníze, a není to nejlepší doba na utrácení. Studujte a napodobujte způsoby úspěšných investorů, jak nejlépe dovedete.

Zdraví

Obrazně řečeno, aspekt dne by mohl být vnímán jako vynalézavá a kreativní matka, která dokáže potěšit a fascinovat své děti. Je ideální čas vzít v úvahu své tělo a všímat si, jak ho vyživujete. Mít tělo je svým způsobem jako mít dítě: musíme si ho všímat a vyživovat ho každý den. Nejlepší způsob, jak si začít všímat svého těla, je naslouchat mu bez odsuzování. Pokud to uděláte, začne vám říkat, co chce.

Přečtěte si také