Denní horoskop VODNÁŘE na 22. 2. 2022

Vodnář 22. 2. 2022

Vodnáři, dnes mohou na povrch vyplout šťastné vzpomínky na milované prarodiče a vy se možná budete divit proč. Něco nebo někdo, s kým jste se v posledních dnech setkali, vám možná tuto osobu připomněl. Je to příjemné a není to náhoda. Jaký rys vaší osobnosti vám prarodiče připomene? Psycho-emocionální problém spojený s tímto rysem je možná třeba nyní vyřešit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Lhostejnost vašeho milostného zájmu si můžete vykládat jako špatné znamení, zejména při současném planetárním uspořádání. Ve skutečnosti to není tak špatné, jak si myslíte, a může to dokonce vést ke zlepšení vašeho vztahu, pokud se dokážete přimět k tomu, abyste o tom se svou drahou polovičkou otevřeně diskutovali. Váš partner (současný nebo budoucí) potřebuje hodně přemýšlet, aby si utřídil různé nitky svého života a mohl plánovat dopředu. Brzy se vrátí do normálu.

Práce

Ženská postava je pro vás klíčovým katalyzátorem. Tato žena vám pomůže rozhýbat projekt, který jste odkládali nebo zcela ignorovali. Využijte jejích rad a vneste je do své práce. Tato energie vše změní.

Peníze

Tento týden se zvýrazní vážné vztahy ve vašem životě a finanční záležitosti, které sdílíte. Důležitý rozhovor s partnerem vám může pomoci zmírnit finanční problémy ještě předtím, než se projeví, ne až poté. Jste schopni využít svých zázračných komunikačních schopností a přesvědčit ostatní, že vy a vaše projekty stojí za investice.

Zdraví

Využijte co nejvíce současného aspektu a zůstaňte otevření svým přátelům. Stále je tu však problém komunikace, proto nezapomínejte přemýšlet, než promluvíte. Komunikace je během tohoto tranzitu klíčová, proto je důležité vědět, jak se k dané záležitosti stavíte, než se rozhodnete o ní nahlas promluvit. Udělejte si čas pro sebe a meditujte - ať už vám to vyhovuje jakkoli. Tělu i mysli vždy prospěje virtuální lekce jógy.

Přečtěte si také