Denní horoskop VODNÁŘE na 23. 2. 2022

Vodnář 23. 2. 2022

Vodnáři, možná se dnes budete muset vypořádat s něčím nesouhlasem. Pravděpodobně to bude někdo, koho považujete za nadřízeného nebo autoritu, možná rodiče. Je sice důležité této osobě naslouchat, ale pokud se její slova týkají vaší práce, osobního života nebo toho, jak se rozhodnete žít, není to ničí starost, jen vaše. Ať už děláte věci jakkoli, někde je někdo neschválí.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Láska může být nádherná, vzrušující, frustrující a někdy i bolestivá, ale vzhledem k dnešnímu uspořádání planet se může zdát, že je to ta nejlákavější a nejmocnější síla, s jakou jste za poslední dobu počítali. Jen si dejte pozor na to, do čeho se možná pouštíte, protože nikdo není dokonalý a dříve či později budete nuceni vidět jeho hliněné nohy. Ale i tak se dobře bavte.

Práce

Jste ve skvělé pozici, abyste mohli razantně pokročit v realizaci svých inovativních nápadů. Jediné, co vám brání, jsou lidé, kteří jsou příliš zaseknutí ve svých zvyklostech, než aby zkusili něco nového. Těchto lidí se nebojte. Uspějete i bez nich.

Peníze

Tento týden se zvýrazní vážné vztahy ve vašem životě a finanční záležitosti, které sdílíte. Důležitý rozhovor s partnerem vám může pomoci zmírnit finanční problémy ještě předtím, než se projeví, ne až poté. Jste schopni využít svých zázračných komunikačních schopností a přesvědčit ostatní, že vy a vaše projekty stojí za investice.

Zdraví

Aspekt dne vám dává možnost vyjádřit se emocionálně s lidmi, na kterých vám záleží. Místo toho, abyste přemýšleli, zda budou vaše emoce přijaty nebo potvrzeny, vyjadřujte se bez zábran a skutečně dejte svému příteli najevo, jak se cítíte. Nikdy to nedopadne tak špatně, jak vám říkají vaše obavy! Rozprouděte si krev v žilách aerobním cvičením a snažte se pochopit, co sami cítíte, než se to pokusíte sdělit někomu jinému. Mějte odvahu!

Přečtěte si také