Denní horoskop VODNÁŘE na 24. 6. 2022

Vodnář 24. 6. 2022

Vodnáři, bylo by dobré, kdybyste se připojili k intenzitě dne. Máte schopnost rozluštit jakoukoli záhadu a najít příčinu jakéhokoli sporu. Máte velký potenciál dotáhnout dnes do konce některé důležité projekty. Snažte se prosadit své nápady. Neustupujte. Vaše citlivost je vaší největší předností. Nebojte se vyjádřit své emoce.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce vytváří ideální atmosféru pro to, abyste se s někým lépe seznámili. Bude to přesně tak, jak to máte rádi, a nehrozí, že by to bylo příliš vášnivé. Můžete si promluvit o svých pocitech a rozpitvat své předchozí vztahy s myslí ostrou jako břitva, aniž byste se museli doopravdy angažovat. Můžete si říct, co jste měli udělat, a probrat své naděje do budoucna, a přitom zůstat relativně povrchní.

Práce

S autoritami je pro vás nyní těžké jednat. Zjistíte, že nejsou příliš vnímaví k vašemu tvůrčímu přístupu nebo nápadům. Nenechte se tím odradit ani si nemyslete, že vaše nápady jsou špatné. Zůstaňte silní.

Peníze

Část z vás se chce posunout vpřed, zatímco část se chce držet zpátky, takže se vám může zdát, že je těžké pokročit v různých pracovních záležitostech. Může se objevit určité napětí mezi vaší touhou po postupu v kariéře a realitou, jak se v současné době promítáte do světa. Je čas zintenzivnit svou hru.

Zdraví

Dnešní planetární energie vás vybízí k tomu, abyste věnovali pozornost svému osobnímu zdraví a zeptali se sami sebe, zda se cítíte v pořádku. Je důležité všímat si jemných projevů těla, a to jak emocionálních, tak fyzických. Spíte dobře? Pijete dostatek vody? Trávíte dobře své jídlo? Cítíte se ve svých vztazích bezpečně? Všechny drobnosti, kterých si všímáte, vedou k většímu sebeuvědomění a pomohou vám cítit se mnohem lépe.

Přečtěte si také