Denní horoskop VODNÁŘE na 26. 2. 2022

Vodnář 26. 2. 2022

Vodnáři, možná dnes pocítíte opravdovou potřebu se hýbat. Téměř každý dává někdy přednost klidným činnostem, knihám, umění, a dokonce i pouhému sezení před fyzickou aktivitou. Vaše zdraví však může utrpět, pokud nebudete aktivní. Čerstvý vzduch, pohyb a sluneční svit jsou pro vaši pohodu životně důležité. Dnes neodolávejte žádnému nutkání vstát a podniknout něco aktivního. Je pravděpodobné, že vás to bude opravdu bavit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současný planetární aspekt vám přináší lásku a romantiku. Není to doba, kdy byste měli přemýšlet o tom, že zůstanete doma; rozhodně je to příležitost vyrazit ven a naučit se něco nového. Může se dokonce stát, že při návštěvě studijního kurzu potkáte někoho, kdo vás svými znalostmi opravdu ohromí. Určitě na ně udělají dojem i ty vaše.

Práce

Během následujících tří a půl týdne nekupujte do své kanceláře žádné nové elektronické přístroje. Cokoli, co nyní zakoupíte, se pravděpodobně později setká s vážnými mechanickými poruchami. Pokud si přece jen něco koupíte, pořiďte si dobrou záruku.

Peníze

Tento týden se zvýrazní vážné vztahy ve vašem životě a finanční záležitosti, které sdílíte. Důležitý rozhovor s partnerem vám může pomoci zmírnit finanční problémy ještě předtím, než se projeví, ne až poté. Jste schopni využít svých zázračných komunikačních schopností a přesvědčit ostatní, že vy a vaše projekty stojí za investice.

Zdraví

Je čas se protáhnout! Pokud máte nějaké fyzické nebo emocionální potíže, doporučuji vám, abyste si sedli na zem a protáhli si páteř, určitě vám to pomůže. Nezapomeňte, že váš pomyslný lví ocas je připevněn k vaší páteři. Jakékoli pocity stísněnosti, ať už emocionální, nebo fyzické, se rozptýlí s dobrým dlouhým protažením nebo návštěvou místního tělocvičny provozující jógu. Nezapomeňte se po protažení páteře vždy napít velkého množství vody  zvyšuje to pružnost.

Přečtěte si také