Denní horoskop VODNÁŘE na 26. 5. 2023

Vodnář 26. 5. 2023

Díky svým jasnovideckým schopnostem můžete objasnit záležitosti, v nichž pravda již delší dobu není jasná, Vodnáři. Díky své citlivosti můžete proniknout k jádru věci a odhalit pravdu. Takové jednání se pravděpodobně neobejde bez třenic ze strany ostatních. Můžete si téměř zaručit, že se tak stane. Nenechte se tím vyvést z míry. Je důležité odhalit pravdu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní nebeská energie vám dává impuls ke splnění snu. Pokud se chystáte uspořádat večírek a pozvat na něj někoho výjimečného, ujistěte se, že atmosféra bude velmi vřelá, příjemná a zemitá. Osoba, kterou máte tak rádi, má velmi praktické sklony a bude k vám vřelá, pokud uvidí, že jste se o tyto věci účinně postarali.

Práce

Nastavte si systém odměn. Řekněte si, že pokud dosáhnete určitého cíle, můžete si dopřát desetiminutovou přestávku, sníst speciální pochoutku, osobně si zavolat atd. Pak si stanovte další cíl a další odměnu. Dosáhnete tak velkého úspěchu.

Peníze

Tento týden jste plní elánu, zejména pokud jde o peníze. To může být dalším impulsem k tomu, abyste se vydali ven a našli si více práce nebo přemýšleli o zahájení vedlejšího podnikání, které by zvýšilo vaše příjmy. Vesmír chce, abyste vyčnívali z davu, a tak se ujistěte, že jste jako osobnost vidět a slyšet. Aspekty ve vašem kariérním sektoru naznačují, že byste se měli snažit o klidné a sebevědomé vyjádření.

Zdraví

Atmosféra dne vám dodá spoustu energie a ukáže vám, že je třeba zapojit mysl, abyste zvládli své tělo. Představte si svou mysl jako hrdinného lesníka, který zvládá zuřící požár. V ohni je mnoho pozitivního užitku, ale je třeba ho zvládnout. Disciplína je název hry. Použijte svou mysl k tomu, abyste se přesvědčili, že si máte obout běžecké boty, připravit zdravou večeři nebo vstát a doplnit si sklenici vody.

Přečtěte si také