Denní horoskop VODNÁŘE na 27. 1. 2023

Vodnář 27. 1. 2023

Zvýšená míra podrážděnosti a frustrace by vás mohla svádět k tomu, abyste si vybíjeli zlost na přátelích, dětech nebo své drahé polovičce. Vodnáři, pravděpodobně se cítíte obzvláště energičtí, ale nemáte žádný nebo jen velmi malý odbyt této energie. V takových dnech byste mohli zvážit běhání, návštěvu posilovny nebo hodiny aerobiku. To vám může poskytnout odreagování a zároveň vyprodukovat endorfiny, které přebijí stres a napětí. Jděte do toho!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planety podporují hluboký a živý rozhovor mezi vámi a milovanou osobou. Velký důraz je kladen na to, co můžete oba dělat společně, abyste všestranně podpořili své zájmy. Možná, že to, co vymýšlíte, nebude mít příliš praktický smysl, ale abyste mohli začít pracovat, budete potřebovat především nápady.

Práce

Pokud vám dnes někdo předá tvůrčí projekt, který máte řešit, nevysmívejte se mu do tváře a zároveň neprohlašujte, že na něco takového nemáte. Máte mnohem větší tvůrčí talent, než si uvědomujete, a dnes je ten správný den, abyste mu dali vyniknout.

Peníze

Tento týden se budete muset vyvarovat podvodů, i když se dějí ve jménu ochrany něčích citů. Aspekty ve vašem vztahovém sektoru ukazují, že vy nebo někdo jiný může být v pokušení ohýbat pravdu při vašem společném jednání. Vložte do své komunikace více pozornosti a zodpovědnosti. Lži, bez ohledu na to, jak malé nebo dobře míněné, se vám nyní mohou vymstít a hrozí, že zničí to, co by mohlo být skvělým finančním partnerstvím.

Zdraví

Ať už jsou vaše plány na tento měsíc jakékoliv, planetární sestava vás vybízí k tomu, abyste si uvědomili, že je potřeba plánovat pro mysl i tělo zároveň. Víme, že život je rozptylující, a je snadné nechat plány, které si děláme (kariéra, společenský život atd.), převážit nad úvahami o našem těle (každodenní cvičení, stravování atd.). Ale udělejte si tento měsíc úspěšný tím, že si vědomě vytyčíte směr; obě oblasti musí být naplněné a uspokojující!

Přečtěte si také