Denní horoskop VODNÁŘE na 28. 2. 2022

Vodnář 28. 2. 2022

Vodnáři, dnes očekávejte další příliv fyzické energie. Je to skvělý den pro úklid skříní a úložných prostor. Velmi příjemné bude nějaké cvičení, například jízda na kole nebo procházka. Může se také ukázat, že se vám vyplatí sednout si a podívat se na své cíle. Jste tam, kde jste v této fázi svého života chtěli být? Je třeba provést nějaké změny? Procvičte si mozek i tělo.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud jdete na rande se svou drahou polovičkou, očekávejte nečekané. Současná konfigurace planet znamená, že se může stát doslova cokoli. Zdaleka to však nepůsobí rušivě, naopak to může tuto příležitost značně oživit a také vás oba seznámit s novými a velmi skvělými přáteli. To by mohlo být přesně to tonikum, které váš milostný život potřeboval.

Práce

Pohybujte se dnes vpřed a neohlížejte se zpět. Vaše činy mohou ostatním připadat bezohledné, ale nebojte se. To oni budou na konci dne litovat, až vy dobudete svět a oni nedosáhnou ničeho.

Peníze

Tento týden se zvýrazní vážné vztahy ve vašem životě a finanční záležitosti, které sdílíte. Důležitý rozhovor s partnerem vám může pomoci zmírnit finanční problémy ještě předtím, než se projeví, ne až poté. Jste schopni využít svých zázračných komunikačních schopností a přesvědčit ostatní, že vy a vaše projekty stojí za investice.

Zdraví

Dávejte si dnes pozor na svou nejistotu. Možná si všimnete bodu, kdy se věci mohou vyvíjet jedním nebo druhým směrem: dejte si za úkol vybrat nejlepší možný výsledek a vložte svou energii do tohoto pozitivního rámce. Tolik z toho, na co si stěžujeme, jsme si vlastně v první řadě vybrali sami. Pokud se cítíte nejistí, protože jste nedostali svůj díl komplimentů, nečekejte, až bude pozdě! Dejte svému partnerovi, šéfovi nebo přátelům co nejjasněji najevo, co potřebujete.

Přečtěte si také