Denní horoskop VODNÁŘE na 4. 2. 2023

Vodnář 4. 2. 2023

Účinek planetárních aspektů ukončí veškerou letargii, kterou jste pociťovali, Vodnáři. Je to skvělý den pro to, abyste vstali a vyrazili do přírody a podnikli něco aktivního. Procházka, běh nebo výlet mohou skvěle využít vaši energii i kreativitu. Čerstvý vzduch a fyzická námaha také hodně prospějí vašemu zdraví, a tak toho využijte. I když dnes musíte pracovat, večer si můžete vždy užít.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Opravdu si přejete, aby se věci ve vašem partnerském vztahu (současném nebo budoucím) změnily, ale váš milostný zájem si to nepřeje, protože má pocit, že by to ohrozilo rovnováhu celého vztahu. Pokud si přejete zachovat dobrou vůli mezi vámi, budete muset být ve svých myšlenkách upřímní. Pokud se dokážete podělit o svou vizi, možná budou ochotni jen naslouchat a pak možná i něco udělat.

Práce

Vaše mysl bude roztěkaná, ale můžete toho využít ve svůj prospěch. Fakta, která shromažďujete, se mohou zdát nesouvislá, ale ve skutečnosti se všechna spojí v jednu velmi užitečnou myšlenku. Úspěšní budete tehdy, když svou pozornost obrátíte mnoha směry.

Peníze

Nacházíte se uprostřed velké životní změny. V minulosti vám mohlo být jedno, jak oslovujete ostatní, pokud jste mohli postupovat po firemním žebříčku. V této době vás vesmír tlačí k diplomatičtější a serióznější formě vyjadřování. Aspekty vyzdvihují vaši kreativitu, stejně jako vaši rodinu a bujnost. Peníze přijdou, když jim ukážete, co ve vás je.

Zdraví

Ať už to vědomě cítíte, nebo ne, nyní se těšíte velké citlivosti a budete schopni hlubokým způsobem emocionálně oslovit druhé. Možná nebudete mít pocit, že byste tuto citlivost chtěli využívat k něčemu příliš složitému, ale dávat a přijímat s větším vědomím je samo o sobě hodně. Musíte však věnovat vážnou pozornost svému zdraví a pohodě, pokud chcete, aby se tato energie skutečně projevila. Cvičení je rozhodující, stejně jako výživa.

Přečtěte si také