Denní horoskop VODNÁŘE na 4. 3. 2023

Vodnář 4. 3. 2023

Vodnáři, snažte se ve svém jednání v oblasti lásky a romantiky více zakotvit. Možná budete muset ve svém jednání zaujmout zdrženlivější přístup, abyste se dostali tam, kam potřebujete. Zároveň však vaše svobodomyslná a dobrodružná stránka může cítit potřebu volněji se toulat. Je to náročná kombinace energií, takže se snažte najít rovnováhu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Někdy není možné čekat na reakci druhého a teprve poté jednat. Planetární konjunkce vás vybízí k tomu, abyste se pohnuli z místa v určité záležitosti, kterou váš blízký přítel nebo partner nemusí považovat za zvlášť problematickou. Tím, že se chopíte iniciativy, zajistíte nejen to, že se bude problém řešit, ale i to, že bude vyřešen k vaší spokojenosti. Budete se cítit lépe, protože jste to udělali.

Práce

Vaše kreativní nápady budou mít velkou podporu. Tyto nápady se vám už dlouho honí hlavou a najednou na ně chce někdo upozornit někoho velmi důležitého. To je příležitost, na kterou jste čekali.

Peníze

V práci musíte být mnohem otevřenější a komunikativnější. Ostatní na vás mohou spoléhat v tom, že jim poskytnete informace, které potřebují k výkonu různých funkcí, a proto se ujistěte, že nezanedbáváte e-maily ani zprávy. Vesmír vám dává ještě více důvodů, abyste mluvili od srdce o tom, co potřebujete, a to jak v práci, tak v osobním životě.

Zdraví

Vaše znamení dnes zdobí lehkovážná hravost. Můžete pociťovat zvýšenou hladinu energie a touhu hrát si s ostatními. Dejte přednost tenisu, squashi nebo jakémukoli jinému sportu, který můžete provozovat s někým jiným, před cvičením o samotě. Váš postoj bude přitažlivý a dokonce svůdný. Udělejte si dnes radost a uvolněte svou energii hrou. Vyjděte ven a podělte se o své pozitivní pocity. Dnešní den je vhodný ke strávení s dětmi, pokud nějaké doma máte.

Přečtěte si také