Denní horoskop VODNÁŘE na 4. 5. 2023

Vodnář 4. 5. 2023

Materiální hodnoty mohou dnes blednout vedle těch duchovních, Vodnáři. Možná byste měli zvážit, zda se nevzdat krysího závodu a uchýlit se do divočiny. Možná by to byla dobrá dovolená, ale pravděpodobně ještě nejste připraveni všechno zahodit. Nebuďte na sebe příliš přísní, pokud se vám zítra vrátí potěšení ze světských radovánek. Takové změny přicházejí postupně, ne ze dne na den. Přijměte je svým vlastním tempem.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Zjistíte, že vás někdo, koho znáte teprve pět minut, silně přitahuje. Dnešní postavení nebeských těles vám náhle poskytne záblesk prozření a vy si uvědomíte, že na jiné úrovni se již velmi dobře znáte a právě se znovu seznamujete. Ve skutečnosti máte jen velmi málo práce, abyste se stali důvěrnějšími, kromě toho, že budete stavět na tom, co máte v současnosti.

Práce

Možná vás dnes požádají, abyste se připojili k novému týmu nebo spolupracovali s někým novým. Dobrá energie k vám přichází od jiných lidí a vy byste se měli snažit být otevření všem dohodám nebo návrhům, které vám přijdou do cesty. Některé z nich by se mohly ukázat jako výhodné a jejich realizace by vás mohla překvapit.

Peníze

Stále necháváte vlát svou vlajku podivína. Možná potřebujete dát ostatním najevo, jak moc se od nich lišíte ve svých potřebách, přáních a cílech. Žádá se po vás, abyste se trochu vážněji věnovali rozvoji svých profesních vztahů. Chcete se od ostatních učit a vnášet jejich odborné znalosti do svého peněžního života.

Zdraví

Vzhledem k současnému aspektu můžete cítit tlak, abyste dělali všechno správně, a reagovat na něj tím, že nebudete dostatečně pečovat o své zdraví. Dosažení rovnováhy by bylo oslnivým úspěchem. Jak vypadá vyvážený den pro vás? Ve většině vašich dnů by mělo figurovat hodně vody, zdravé jídlo, čerstvý vzduch a zdravá dávka aerobního cvičení. Travte čas s těmi, které máte rádi, a budete mít vystaráno.

Přečtěte si také