Denní horoskop VODNÁŘE na 8. 7. 2022

Vodnář 8. 7. 2022

Vodnáři, můžete se cítit jako někdo, koho zastihlo tornádo. Věci se kolem vás točí a vše se vám vymyká kontrole. Nenechte se stresovat. Nemůžete s tím nic dělat. Nechte bouři, ať si dělá, co chce. Pokud se ji budete snažit zastavit, jen si ublížíte. Přijměte věci, které nemáte pod kontrolou. Bouře se brzy uklidní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné planetární energie vám dávají příležitost oslavit své romantické sklony s někým zcela výjimečným. Pokud jste dostali nabídku k další komunikaci, pak se pro vás tato konverzace stane velmi okouzlující příležitostí a splní vše, v co jste vždy doufali a co jste si představovali. Užijte si tuto příležitost k navázání silného a hlubokého vztahu, který bude ve vašem životě velkou radostí.

Práce

Dnes je dobrý den na studium pod křídly někoho jiného. Naučte se, co můžete, od někoho, kdo už prošel vaší současnou cestou. Můžete se naučit mnoho o zcela novém stylu a o tom, jak funguje ve spojení s ostatními.

Peníze

Čeká vás týden plný napětí. Možná budete muset dělat kompromisy více, než byste chtěli. Pokud chcete vydělat více peněz, měli byste se více než na kariéru nebo investiční portfolio zaměřit na svůj domácí život.

Zdraví

Získejte dnes trochu prostoru. Jste naplněni pocitem moci a potřebujete zjistit, co s ní udělat sami, ne s ostatními. S touto energií toho můžete udělat hodně. Například fyzické cvičení, které provádíte, by vás mohlo uvést do stavu transu, v němž budete přijímat důležité zprávy ze svého nevědomí. To si nenechte ujít! Je ve vás spousta léčivé energie a tento tranzit je způsob, jak tuto energii využít v současnosti i v budoucnosti.

Přečtěte si také