Denní horoskop VODNÁŘE na 9. 7. 2022

Vodnář 9. 7. 2022

Ztratili jste v poslední době víru v budoucnost, Vodnáři? Není na čase s tím něco udělat, zejména pokud jde o váš osobní život? Odpovědi na tyto otázky byste mohli najít, kdybyste se znovu podívali na kvalitu svých blízkých vztahů. Kdo ví? Láska by vám mohla vrátit nadšení pro život.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná astrální energie je skvělá pro vytvoření skutečně vřelé a veselé atmosféry. Váš milostný život by se mohl ubírat zcela novým a vzrušujícím směrem, především proto, že se cítíte připraveni na změnu oproti partnerům, které jste měli tendenci přitahovat v minulosti. Možná se nejedná o okamžitou vášeň, ale rozhodně to nebude trvat příliš dlouho.

Práce

Nerozhodnost je dnes vaším největším nepřítelem. Máte tendenci zabřednout do myšlenek natolik, že zapomenete na svůj nejcennější nástroj - intuici. Zastavte křečovité kolo, jakmile ucítíte, že se vám vymyká z rukou.

Peníze

Čeká vás týden plný napětí. Možná budete muset dělat kompromisy více, než byste chtěli. Pokud chcete vydělat více peněz, měli byste se více než na kariéru nebo investiční portfolio zaměřit na svůj domácí život.

Zdraví

Intenzivní pocity, které mohly začít včera, budou dnes ještě o něco intenzivnější. Pokud si tuto energii užíváte, pak vás pravděpodobně napadlo několik hlubokých myšlenek, které si budete chtít poznamenat pro budoucnost. Pokud to byl boj, vezměte si důvěru, že mnoho lidí také pociťuje dopad této intenzivní emocionální energie. Dopřejte si potřebné uvolnění energickým cvičením nebo krátkým během poté, co skončíte s prací.

Přečtěte si také