Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

ONLINE CHAT: Ptejte se známé dietoložky a odbornice na zdravý životní styl Karolíny Hlavaté

O tom, jak má vypadat zdravá a vyvážená strava, se toho psalo a píše opravdu hodně a vyznat se v tom není lehké. Dnes se můžete poradit s odbornicí na zdravý životní styl a odbornou garantkou iniciativy Vím, co jím a piju.
Vydáno: 25.03.2015, Anna Kopečková
PhDr. Karolína Hlavatá Ph.D.
PhDr. Karolína Hlavatá Ph.D. Autor: vimcojim.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O tom, co by člověk měl jíst a čemu se naopak vyhnout, ví snad všechno. Poradí vám, jak zhubnout, co jíst k snídani, obědu nebo večeři, jak se donutit ke sportování nebo co sledovat na obalech, když kupujete potraviny. 

Na našich stránkách jste se mohli s Karolínou Hlavatou pravidelně setkávat ve videoseriálu Vím, co jím, ve kterém spolu s Petrem Havlíčkem radili, jak vybírat některé potraviny. Například tu nejlepší šunkuvhodný olej na vaření nebo na salát, kvalitní sýr, nejlepší pečivo nebo nejlepší těstoviny.

Dnes máte jedinečnou možnost zeptat se Karolíny Hlavaté na to, co vás zajímá. Chcete začít zdravě žít a nevíte, jak začít? Potřebujete poradit s jídelníčkem nebo výběrem vhodných potravin? Nedaří se vám zhubnout? Nevíte, kolik toho máte za den sníst, co sledovat na obalech potravin nebo třeba co dělat, když chcete pomoci člověku s poruchou příjmu potravy?

Své otázky můžete psát ZDE.


I další díly seriálu Vím, co jím se točily kolem jídla – jeho výběru při nakupování nebo samotné přípravy. Tady jsou některé z nich:

 


Karolína Hlavatá Foto:

PhDr. Karolína Hlavatá, Ph.D.

Absolvovala bakalářské studium Veřejného zdravotnictví na 3. lékařské fakultě v Praze, na Masarykově univerzitě v Brně vystudovala obor Zdravotní vědy - Pedagogická specializace výživa člověka. Postgraduální studium absolvovala v oboru Fyziologie a patofyziologie člověka. Od roku 2003 pracuje jako dietoložka v Endokrinologickém ústavu v Praze. Publikuje v domácích i zahraničních časopisech, aktivně se účastní kongresů, konferencí a přednáškových akcí pro odbornou i laickou veřejnost. Mimo jiné působí v současnosti jako odborná poradkyně iniciativy Vím, co jím a piju.


Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Karolína Hlavatá na ně bude odpovídat ve středu večer mezi 17. a 18. hodinou.

Chat

PhDr. Karolína Hlavatá Ph.D. Foto:

S dietoložkou a odbornicí na zdravý životní styl Karolínou Hlavatou

Na vaše dotazy bude odpovídat známá specialistka na výživu PhDr. Karolína Hlavatá Ph.D.

Logo Vím, co jím Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama