Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Potřebujete rychle zhubnout 3 kila? Víme, jak na to!

Ať už se chcete rychle zbavit několika kil z jakéhokoliv důvodu, zkuste tyto tipy a uvidíte, že váha poletí dolů jako o závod.

Výchozí hmotnost
Jak zhubnout tři kila hmotnost
Jak zhubnout tři kila hmotnost
Výchozí hmotnost

Mějte na paměti, že když začínáte hubnout s vyšší hmotností, hubnutí jde snáz – a naopak kde (skoro) nic není, tam ani čert nebere. Pokud máte relativně nízké procento podkožního tuku, tělo se ho nebude chtít jen tak zříct, proto nebudete hubnout tak rychle jako kolegyně, která se pohybuje na hranici obezity.

 

 

Nehazardujte
Jak zhubnout tři kila hazard
Jak zhubnout tři kila hazard
Nehazardujte

Maximální rychlost hubnutí by neměla v žádném případě překročit ztrátu jednoho kilogramu týdně. Jestliže hubnete rychleji, zahráváte si se svým zdravím a tělo vám to pak vrátí i s úroky (většinou ve formě extra tuku kolem pasu navíc a narušenou imunitou). Když je rozdíl na displeji osobní váhy během několika málo dní podezřele velký, jedná se o pohyb vody, nikoliv tuku.

Pijte
Jak zhubnout tři kila voda
Jak zhubnout tři kila voda
Pijte

Pijte spousty vody. Voda pomůže tělu hospodařit s vodou v tkáních, takže se zbavíte otoků a tělo si ji pak nebude schovávat jako rukojmí v podkoží.

 

Omezte sodík
Jak zhubnout tři kila sodík
Jak zhubnout tři kila sodík
Omezte sodík

Přemíra sodíku (solení) přispívá k zadržování vody v těle, takže i když budete mít tuku relativně málo, kvůli vodě nedopnete oblíbené kalhoty. Kontrolujte obsah sodíku a soli v sýrech, šunce i dochucovadlech.

Vynechte sacharidy
Jak zhubnout tři kila sacharidy
Jak zhubnout tři kila sacharidy
Vynechte sacharidy

Sacharidy (glykogen) na sebe vážou vodu – omezte příjem sacharidů na dopoledne a období po tréninku, abyste kvůli nim nebyli příliš „zalití“. Nízkosacharidová strava tělo donutí čerpat energii z tuku, takže jde pak hubnutí snáz.

 

Jezte čistě
Jak zhubnout tři kila jezte čistě
Jak zhubnout tři kila jezte čistě
Jezte čistě

(Nejen) po dobu hubnutí vypusťte ze svého života všechno smažené, průmyslově upravované, slazené cukrem, slazené umělými sladidly, dobarvované, emulgované či konzervované. Takové „jídlo“ vám v těle udělá pěknou paseku a hubnutí nepůjde tak, jak má.

Přidejte kardio
Jak zhubnout tři kila kardio
Jak zhubnout tři kila kardio
Přidejte kardio

Pokud děláte pro hubnutí vše správně, co se týče jídla, ale ani tak to nejde, pravděpodobně se málo hýbete. Jestliže chcete hubnout rychle, běhejte denně, zkuste intervalový trénink, jezděte na kole, sprintujte do kopců či po schodech – zkrátka vytvořte pořádný energetický výdej. Nepodceňujte ani přirozenou aktivitu během dne – sice kvůli menšímu přísunu kalorií budete pravděpodobně unavenější, ale tím, že se natáhnete odpoledne na pohovku to vykompenzujete a váha dolů nepůjde.

 

Zdroj: Fithall.cz

fithall banner nový 3 Foto:

 

Reklama