Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

6 naprostých nesmyslů, kterým věří celebrity

Žijeme v podivném a komplikovaném světě a někdy je těžké rozeznat, co opravdu existuje a co je jen výplodem lidské fantazie. Existují mimozemšťani? Žije yetti? Bude ještě někdy u nás opravdová zima?

Ale nemějte strach, nejste sami, kdo bývá někdy zmatený ze zpráv, které se na nás hrnou ze všech stran. I světoznámí herci nebo zpěváci občas řeší dilema, zda věřit realitě nebo pohádkám.

Michelle Pfeiffer
10-Michelle Pfeiffer
10-Michelle Pfeiffer

Krásná herečka před lety přiznala, že byla kdysi členkou sekty, kde všichni věřili, že lidem stačí k přežití jen sluneční záření.

Lady Gaga
10-Lady Gaga
10-Lady Gaga

Popová hvězda je pověstná svými neuvěřitelnými outfity a rozhodně jí nelze upřít notnou míru fantazie. Ale možná o ní nevíte, že se snaží vyhýbat sexu. Je totiž přesvědčená o tom, že by jí tím její partneři mohli vzít její kreativitu.

Axl Rose
10-Axl Rose
10-Axl Rose

Zpěvák skupiny Guns N´ Roses odmítal hrát ve městech, jejichž název začíná na písmeno M, protože jsou podle něj prokletá. Tak alespoň víme, proč nikdy nezazpíval v Mladé Boleslavi, Mělníku nebo v Mostě!

Shirley MacLaine
10-Shirley MacLaine
10-Shirley MacLaine

Jak tvrdí její dcera, známá herečka byla přesvědčená o tom, že otec její dcery Steve je klonem astronauta jménem Paul. Nutno dodat, že Steve toho značně zneužíval, protože mu Shirley musela měsíčně platit 60 000 dolarů na uhrazení vesmírných cestovních výdajů.

Fran Drescher
10-Fran Drescher
10-Fran Drescher
Fran Drescher

Říká se, že hvězda seriálu Chůva k pohledání věří, že byla kdysi se svým manželem unesena mimozemšťany, kteří jim implantovali pod kůži elektronické čipy. Což prý dokazují jizvy, které oba mají na stejných místech.

Russel Crowe
10-Russel Crowe
10-Russel Crowe

Představitel filmového Gladiátora umístil na Twitter nahrávku, která má znázorňovat UFO vznášející se nad botanickými zahradami v Sydney. Video pak dal i na YouTube a naprosto odsoudil některé komentáře, které tvrdily, že video je podvod.

Reklama