Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Filmové tipy na víkend: Romantika, zábava, drama i dokument o vůních

Fotr na inzerát
Filmy play na víkend fotr
Filmy play na víkend fotr

Pokud máte chuť na odlehčenou zábavu, kde nechybí smích, nečekané zvraty a romantika, pak je film Fotr na inzerát pro vás to pravé!

 

Pustit si ho můžete na Primě PLAY


Malý, asi dvanáctiletý chlapec Marius je nešťastný, jelikož nikdy nepoznal otce. Jeho matka Marie ho vychovává sama a dělá si o něj starosti. Marius se neučí, dělá hlouposti a snaží se najít svého otce.
Robert Pique se nyní živí žehlením prádla pro své sousedy. Marii napadne bláznivý nápad, že by pro syna Mariuse mohl hrát Robert otce. Oba se postupně sbližují. Možná ale až moc...

 

Děsivé prozření
Filmy play na víkend prozření
Filmy play na víkend prozření
Děsivé prozření

Máte rádi napínavé detektivky a thrillery? Tak si pusťte Děsivé prozření na Primě PLAY. Zaručujeme vám, že budete mi nervy napnuté až k prasknutí!

 

Jen co Ellie Carterová ukončila univerzitu, zjistila, že není tím, kým je. Její identita se totiž nápadně shoduje s identitou dívky, která se ztratila před dvaceti lety. Začne pochybovat o všem, co si myslela, že bylo skutečné, a přestane věřit všem, které měla ráda. Když začne shromažďovat důkazy o svém pravém životě, kdosi ji začne pronásledovat a je rozhodnutý, že se o její minulosti nikdo nikdy nic nedozví...

Tajemství vůní
Filmy play na víkend vůně
Filmy play na víkend vůně
Tajemství vůní

Vůni zatím televize ještě zprostředkovat neumí. Ale pokusíme se vás seznámit s historií aromatických rostlin, procesem jejich pěstování a zpracování...

 

Tento dokumetární minicyklus můžete sledovat na Primě PLAY


Nadměrná spotřeba, kácení pralesů, pesticidy, invazivní druhy a klimatické změny jsou největší hrozbou pro naši planetu a mají vliv také na biodiverzitu rostlin. Jsou mezi nimi i takové, které většinou známe jenom díky jejich vůni. Dohromady tvoří svět plný aroma a pokladnici čichových vjemů. Během několika staletí jsme se naučili jejich odér zachytit. V rukou mistrů vůní se z nich staly atraktivní parfémy. V tomto seriálu se seznámíte s původními druhy rostlin a jejich dějinami, zjistíte, co je nejvíce ohrožuje i odkud pocházejí. Zhluboka se nadechněte!

Jedna za všechny
Filmy play na víkend jedna za všechny
Filmy play na víkend jedna za všechny
Jedna za všechny

A nyní televizní tip na sobotu: Klasická americká komedie, u které je důležité hlavně přiměřené očekávání. Pozitivní jsou určitě herecké výkony – Cameron Diaz i ve svých 44 letech zvládá roli rozzuřené milenky na výbornou – a roztomilý námět.

 

Dívejte se v sobotu ve 20.15 na Primu a určitě se příjemně pobavíte!

 

Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Bohužel, jak už to tak bývá, ne vše je tak idylické, jak to na první pohled vypadá.

Zlatíčka pro každého
Filmy play na víkend zlatíčka
Filmy play na víkend zlatíčka
Zlatíčka pro každého

A ani v neděli se nebudete u televize nudit: Hollywoodské hvězdy Gwen (Catherine Zeta-Jonesová) a Eddie (John Cusack) platily za dokonalý pár i obdivovanou hereckou dvojici. Tedy do chvíle, než se Gwen zamilovala do béčkového španělského herce, Eddie na to přišel a málem ji zabil. V rámci propagace jejich posledního společného filmu jim ovšem nezbývá než se pokusit tvářit se před novináři jako blízcí přátelé. Zcela jinou tvář jejich vztahu ale vidí Gwenina sestra Kiki (Julia Robertsová).

 

Americkou romantickou komedii sledujte na Primě MAX tuto neděli ve 20.15.

Reklama