Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Indiánský horoskop: Objevte, které zvíře charakterizuje právě vás!

Indiáni se v mnohém spoléhali na přírodu, žili s ní v harmonii a ta se jim vždycky odvděčila. A tak se ani není čemu divit, že jejich horoskop právě z ní vychází. A to přesněji z říše zvířat. Máte vůbec ponětí, jaké zvíře a jeho vlastnosti ovlivňují vaši povahu, vystihují vaše jednání a reakce?

Vydra (20. leden - 18. únor)
Indiánský horoskop vydra
Indiánský horoskop vydra
Vydra (20. leden - 18. únor)

Je to taková liška podšitá a umí na život prostě vyzrát. Je dravá i hravá. A v lásce si s věrností či stálostí kdovíjak hlavu neláme. Ve společnosti ji najdete v početném hloučku lidí, s nadšením navazuje nová přátelství a stejně tak v jejím životě mají své místo i větší či menší milostné aférky. Jejím krédem je pozitivní pohled na svět a radost, kterou rozdává druhým. Když ji něco nadchne ještě to ale neznamená, že u toho vydrží.

Vlk (19. únor - 20. březen)
Indiánský horoskop vlk
Indiánský horoskop vlk
Vlk (19. únor - 20. březen)

Potřebuje žít ve smečce, ale stejně tak nepohrdne nějakým dnem samoty. Rodina (jeho smečka) je pro něj vším, chrání ji, miluje a zůstává jí věrný. Svého partnera zahrne hlubokou nákloností, oddaností, romantickou láskou a bezbřehou oddaností. Ale i tak si své emoce chrání, maskuje a nechce být po této stránce tolik čitelný. Pokud si z něj někdo bolestivě vystřelí, dokáže se bránit a vycenit zuby.

Sokol (21. březen - 19. duben)
Indiánský horoskop orel
Indiánský horoskop orel
Sokol (21. březen - 19. duben)

Pokud jste sokolem, tak pak je více než pravděpodobné, že hrajete na vítězství a život berete jako výzvu. Schází vám trpělivost,a naopak mate dostatek sebevědomí a odvahy porvat se životem. Mnohdy jsou zrozenci v tomto znamení schopnými vedoucími pracovníky a těmi, kteří jdou vstříc tomu, po čem touží. Neschází jim inteligence, bystrý úsudek a analytické uvažování. A když se první pokus nezdaří, sokol se nehroutí, ještě je tu přece ten další. Jejich slabostí je podřizování se druhým.

Bobr (20. duben - 20. květen)
Indiánský horoskop bobr
Indiánský horoskop bobr
Bobr (20. duben - 20. květen)

Bobři mají velký smysl pro budování si zázemí. Nechybí jim praktičnost, jsou pracovití a lpí na svých zvycích. Nové změny nevítají s nadšením a raději preferují zajetý stereotyp, což se protějšku může zajídat. Pokud bobrovi vyjdete vstříc, odmění se vám. Pověstná je jejich vynikající paměť.

Jelen (21.květen - 20. červen)
Indiánský horoskop jelen
Indiánský horoskop jelen
Jelen (21.květen - 20. červen)

Prohání se po lesích, a když ho něco zaujme, nenechá si lákavý objekt za nic na světě uniknout. Věrnost mu neříká mnohé, na poli partnerství je nestálý a stejně jako se rychle zamiluje, tak romanci může být konec. Ovládá umění komunikace na jedničku, jeho emoce jsou jako na houpačce. Nedělá mu problém dokonce lehkomyslně utéct před problémem, ale v případě nebezpečí umí zakročit.

Datel (21.červen - 21. červenec)
Indiánský horoskop datel
Indiánský horoskop datel
Datel (21.červen - 21. červenec)

Rodina je pro něj vším, své soukromí si střeží a jen tak někoho si k tělu nepřipustí. Pro své bližní by se klidně i naporcoval, což lze snadno zneužít. Datel umí být skvělým přítelem, který vás nezradí. Jeho schopnost se vcítit do druhých z něj dělá báječného společníka. Se svým zájmem to ale mnohdy přehání a jeho přepečlivost se může minout účinkem.

Losos (22. červenec - 21. srpen)
Indiánský horoskop losos
Indiánský horoskop losos
Losos (22. červenec - 21. srpen)

Pokud si chcete lososa poštvat proti sobě, lžete mu. Přetvářku a faleš totiž nesnáší ze všeho nejvíc. Jeho pracovní tempo i nasazení jsou mnohdy vyčerpávající. Neumí odpočívat a celkově se zbytečně přetěžuje. Skvěle se mu daří zejména v podnikání, kde se může naplno realizovat a občas i zariskovat.V lásce nedá šanci jen tak někomu.

Medvěd (22. srpen - 21. září)
Indiánský horoskop medvěd
Indiánský horoskop medvěd
Medvěd (22. srpen - 21. září)

Nezávislý samotář tělem i duší, který všechno nejraději zvládá svépomocí. Nerad spoléhá na druhé, mohli by ho zradit a zklamat. Je trpělivý, rozvážný, ze všeho nejvíc preferuje praktičnost a co se týká trpělivosti má opravdu výdrž. Jeho život tkví na zvycích, plánech a zásadách. Spontánnost mu příliš neříká.

Havran (22. září - 22. říjen)
Indiánský horoskop havran
Indiánský horoskop havran
Havran (22. září - 22. říjen)

Rád se naparuje před ostatními a dává na odiv svůj vzhled, který je pro něj důležitý. Není nijak náročné jej ovlivnit, hůře se rozhoduje a má sklony k povrchnímu chování. Rád se baví, jeho povaha je přátelská a nerad se dostává do konfliktů.

Had (23. říjen - 22. listopad)
Indiánský horoskop had
Indiánský horoskop had
Had (23. říjen - 22. listopad)

Ostatní si získá svým šarmem, kouzlem osobnosti, pozorovacím talentem a aurou, kterou šíří. Jde si za svým cílem, ať to stojí cokoliv a když miluje či nenávidí, tak na maximum. Jsou věrní a zcela oddaní svému životnímu partnerovi. Mít hada za nepřítele se příliš nevyplácí, je to velmi obtížný protihráč.

Sova (23. listopad - 21. prosinec)
Indiánský horoskop sova
Indiánský horoskop sova
Sova (23. listopad - 21. prosinec)

Sovy jsou učenlivé, zvídavé a prahnou po vzdělání. Rády si povídají, hledají řešení svých problémů a nejsou k nim laxní. Navíc milují, když si mohou své obydlí zútulňovat a zkrášlovat. Sova skvěle pečuje o rodinu, ale ve svazku tíhne k volnosti. Nikoli proto, aby zahnula, ale aby se mohla nadechnout, „proletět“ a pak se spokojeně zase vrátit. Příkazy a zákazy nepřijímá dobře, spíše ji tíží a sova pak mnohdy zatouží se zdejchnout.

Husa (22. prosinec - 19. leden)
Indiánský horoskop husa
Indiánský horoskop husa
Husa (22. prosinec - 19. leden)

Husa navenek působí chladně, spoléhá spíše na rozum, než na cit. Jde si tvrdě za svým, je pilná, pracovitá a ctižádostivá. Preferuje čestné a spravedlivé jednání. Jakmile je soustředěna na cíl, málokdo i máloco ji vyvede z míry. Pokud husa touží po rodinném domku v horách, nebo po dovolené v Karibiku, můžete počítat s tím, že co nevidět bude skutečně bydlet v novém, popřípadě vám pošle pohled z exotiky. Vytrvalost, píle a ambice jsou prostě skutečným receptem na úspěch.

-lz-

Reklama