Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Najděte si své osudové číslo

Osudové číslo 1 – Vůdce
oč 1
oč 1
Osudové číslo 1 – Vůdce

Lidé s osudovým číslem 1 jsou rozenými vůdci. Mají obrovské množství energie v kombinaci s cílevědomostí a silnou vůlí. Tito lidé jsou originální, rádi dělají věci svým vlastním, originálním způsobem. Vzhledem k tomu, že vždy chtějí být nejlepší v tom, co dělají, jsou úspěšní a překonají všechny překážky, které se jim postaví do cesty. Díky energii, vášni a touze, se kterými se narodili, mohou dokázat v životě velké věci.

 

Největší dar pro jedničky je kreativita, proto tito lidé mají rádi umění. Jsou též velmi dobří při spouštění nových projektů a jejich originální přístup a invence jsou dobrým vkladem pro podnikání nebo pro vedoucí pozice. Je však třeba, aby si hlídali své sklony k sebestřednosti, egoismu a náročnosti, naučili se zůstat v klidu a nenechali se svou energií zničit.

 

Osudové číslo 2 – Vnímaví
oč 2
oč 2
Osudové číslo 2 – Vnímaví

Lidé s osudovým číslem dvě jsou citliví, vnímaví a trpěliví. Mají rádi umění, hudbu a poezii a jejich duše je duší umělce. Ve vztazích, stejně jako doma, je pro ně velmi důležitá harmonie a klid, mají cit pro krásu a často mají léčivé schopnosti, kterým dávají průchod masážemi a zdravotním poradenstvím. Protože jsou velmi citliví, umí také dobře naslouchat, pochopit a vcítit se do svých blízkých.

 

Dvojky jsou kooperativní, milující a upřímné, což z nich dělá vynikající přátele a milence. Jejich citlivost a plachost se však může ukázat jako jejich slabá stránka, mají sklony upřednostňovat druhé. Lidé s číslem dvě by se měli naučit postavit se za sebe a vážit si svých vlastních názorů a hodnot.

Osudové číslo 3 – Lehkomyslní
oč 3
oč 3
Osudové číslo 3 – Lehkomyslní

Lidé, kteří mají osudové číslo tři, mají velkou schopnost sebevyjádření, výborné komunikační schopnosti, a to jak písemné, tak ústní. Jejich optimistická a charismatická osobnost jim dělá ze života jednu velkou párty.

 

Trojky jsou sociální motýli, kteří mají rádi kolem sebe lidi a užívají si pozornost. Jsou velkorysí a vědomí si pocitů a emocí jiných lidí. Milují život a užívají si ho naplno, ale často mají problémy s odpovědností. Když dojde na peníze, musí si dát pozor a odložit si něco na zítřek. Potřebují se tvořivě sebevyjádřit, nejlepší pro ně bude, aby si vybrali kariéru, kde mohou uplatnit svůj talent. Mezi trojky patří mnoho spisovatelů, herců, hudebníků a také někteří skvělí návrháři. Trojky mohou ostatní lidi inspirovat svým pozitivním a šťastným postojem k životu.

 

Osudové číslo 4 – Pilní
oč 4
oč 4
Osudové číslo 4 – Pilní

Čtyřky jsou praktické, rozumné a stojí nohama pevně na zemi. Jsou to obvykle velmi organizovaní, metodičtí a těžce pracující lidé, kteří jsou základem každé organizace nebo komunity. Tito lidé mají silně zakořeněné představy o tom, co je správné a co špatné.

 

Čtyřky mají velkou šanci dosáhnout svých cílů a být úspěšné, pokud na tom budou usilovně pracovat. Jsou velmi oddané a spolehlivé a snadno se nevzdávají. Jejich věrnost a spolehlivost z nich dělá vynikající přátele a životní partnery, vždy se na ně můžete spolehnout. Na druhou stranu mohou být rigidní a příliš opatrné, což vede k nedostatku příležitostí. Musí se naučit být flexibilní a relaxovat.

Osudové číslo 5 – Svobodné duše
oč 5
oč 5
Osudové číslo 5 – Svobodné duše

Pro lidi, kteří mají osudové číslo 5, je svoboda nade vše. Jsou energičtí a odvážní, rádi cestují, jsou zvědaví. Jejich silnou vlastností je flexibilita a také mají rádi společenské akce a poznávají nové lidi. Pětky milují nové věci a vítají změnu s otevřenou náručí. Je pro ně těžké se usadit, protože často je jejich touha po svobodě velmi silná. Milují radosti a mnoho pětek postrádá smysl pro disciplínu a pořádek, zato vždy hledají další dobrodružství.

 

Jejich špatnou vlastností je impulzivnost, nespokojenost nebo netrpělivost. Je pro ně vhodné zaměstnání, kde mohou uplatnit svou dobrodružnou povahu. Pokud se naučí kázni a soustředění, mohou dosáhnout velkých úspěchů.

Osudové číslo 6 – Soucitní pečovatelé
oč 6
oč 6
Osudové číslo 6 – Soucitní pečovatelé

Tito lidé jsou extrémně orientovaní na domov a rodinu. Jejich rodičovské instinkty jsou velmi silné, takže milují pomáhat druhým a užívají si to. Když ostatním pomáhají, cítí se skutečně šťastní, proto se tito lidé stávají humanitárními pracovníky a pečovateli. Jejich láska a přirozené porozumění a vřelost z nich dělá výborné rodiče. Ve skutečnosti zůstat doma s dítětem je jejich představa ideálního zaměstnání.

 

Jedinou věcí, na kterou si musí dávat pozor, je citlivá hranice mezi pomocí a rušením. Někdy mohou být až příliš obětaví, nebo se dokonce stát otrokem druhých, kvůli čemuž zanedbávají své vlastní potřeby. Potřebují se naučit vážit si sami sebe a usilovat o placenou kariéru, která vyžaduje jejich odpovědnost. Přitom jsou často lepšími manažery než obyčejnými zaměstnanci.

Osudové číslo 7 – Hledači pravdy
oč 7
oč 7
Osudové číslo 7 – Hledači pravdy

Ti, kteří se narodili s osudovým číslem 7, žijí s určitým nádechem tajemna kolem sebe. Jsou inteligentní a introspektivní, jako analytičtí myslitelé hledají vnitřní moudrost a zajímá je neznámo. Mají touhu být sami a potřebují prostor a soukromí. Rádi jsou mezi lidmi, baví se s nimi, sdílejí znalosti, ale jen na chvíli, pak se znovu vrátí do své samoty.

 

 

Tito lidé se mohou zdát nudní. Jejich analytická a na cíl zaměřená mysl hledá pravdu a moudrost, sedmičky patří mezi skutečné myslitele. Jejich introvertní osobnost může za to, že je pro ně těžké navázat blízké vztahy. Musí se naučit komunikovat s lidmi, aby na ně ostatní nezapomněli, radost z přátelství a úzkých vztahů jim dá nový pohled na život.

 

Osudové číslo 8 – Byznysmani
oč 8
oč 8
Osudové číslo 8 – Byznysmani

Osmičky se rodí s velkým talentem pro řízení, mají přirozené vůdčí schopnosti. Jsou to velmi ambiciózní a na cíl orientovaní lidé, jsou ochotni pilně pracovat na dosažení svých cílů. Díky svým silným organizačním schopnostem, vizím a dobrému úsudku jsou tito lidé vynikající obchodní manažeři a vedoucí.

 

Protože je pro ně finanční zajištění velmi důležité, hrozí jim, že se stanou workoholiky. Jenomže díky penězům se cítí v bezpečí a domnívají se, že být bohatý je důležité. Musí si dávat pozor, aby se nestali arogantními a chamtivými, také kvůli práci nesmí zanedbávat rodinu a blízké. Tito lidé jsou přirozeně přitahováni k vlivným pozicím, jako je politika, byznys, ale i na funkce, kde ovlivňují hodně lidí – vysoké školství. Existuje však mnoho oblastí, kde tato osobnost může zazářit a dosáhnout velkého uznání.

 

 

Osudové číslo 9 – Humanisté
oč 9
oč 9
Osudové číslo 9 – Humanisté

Tito lidé jsou velmi soucitní, a proto jsou skutečnými idealisty, starají se o ostatní, protože to je to, co je udělá šťastnými – milují dávání a pomoc druhým. Je těžké nemít rád tyto přátelské a velkorysé lidi, kteří věnují svůj čas, peníze i energii jiným, aniž by očekávali něco na oplátku. Jejich cílem je tvořit lepší svět. To je baví a naplňuje.

 

Devítky pravděpodobně budou nešťastné, když se zaměří jen na materialistické zisky. Potřebují se naučit říkat si o pomoc, náklonnost a lásku. Také je pro ně důležité naučit se nechat jít lidi, kterým pomoct nedokážou, a také nechat plynout události bez toho, aniž by do toho zasahovali.

Osudové číslo 11 – Intuitivní
oč 11
oč 11
Osudové číslo 11 – Intuitivní

Lidé s osudovým číslem 11 zdvojnásobují účinky 1 ve svém životě. To znamená například dvojnásobný výkon. Mezi jejich vědomím a podvědomím existuje silná vazba, takže jedenáctky jsou nejvíc intuitivní ze všech čísel, jsou citlivé a mají velké pochopení pro druhé, dokážou inspirovat a spojovat lidi.

 

Mají kreativní mysl a s jejich povahovými vlastnostmi to z nich dělá výborného pracovníka. Aby byli ještě lepší, musí svůj potenciál zaměřit na konkrétní cíle a seberozvoj. Často trpí nedostatkem pozornosti a sebevědomí, aniž by si uvědomili své vlastní schopnosti. Důvěra je klíčem, který odemkne jejich potenciál, musí se to ale naučit. Když sečtete číslice, získáte dvojku a i z té mají jedenáctky mnoho vlastností.

 

 

Osudové číslo 22 – Tvůrci
oč 22
oč 22
Osudové číslo 22 – Tvůrci

Jde o nejmocnější ze všech čísel, proto jsou tito lidé schopni proměnit sny v realitu. Lidé s číslem 22 mají inspirativní postřehy jedenáctek s metodickými vlastnostmi čtyřek, což znamená, že velké myšlenky a plány jdou ruku v ruce s vůdčími schopnostmi a sebevědomím.

 

Ale tito lidé snadno svůj potenciál promrhají, když se snaží sloužit lidstvu, aniž by nejdřív mysleli na sebe. Musí se naučit být organizovanější a usilovat o věci, na kterých jim skutečně záleží.

 

 

Osudové číslo 33 – Učitelé
oč 33
oč 33
Osudové číslo 33 – Učitelé

Toto životní číslo je velmi vzácné. Což je škoda, protože tito lidé mají schopnost měnit svět. Jsou známí díky své laskavosti, něze a soucitu. Jejich život je jedinečný úkaz, protože se vůbec nezabývají svými osobními ambicemi. Díky své silné a čisté energii konají dobro po celém světě.

 

-lk-

Reklama