Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Televizní tipy na týden: Která krásná dívka bude v sobotu Česká Miss?

Kromě toho, že v sobotu večer budeme znát nekrásnější ženu Česka, vás čekají od tohoto týdne i změny v programové skladbě. Některé seriály se přesouvají na jiné dny a v neděli si užijete víc filmů.
Vydáno: 23.03.2015, Anna Kopečková
Miss Hlasování  - Obrázek 5
Miss Hlasování - Obrázek 5 Autor: Navarofoto.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pondělí

Cesty domů III (328) – 20.15 Prima

Váš oblíbený seriál budete vídat na obrazovkách i nadále každé pondělí, nově ale už jen jednou týdně. Ve středu ho nahradí Všechny moje lásky.

Honey – 22.45 Prima

Když někdo umí tančit, je na něj krásný pohled. A když je to navíc Jessica Alba... Ráno je barmankou, večer tančí ve víru hiphopu. A má jedno přání – prorazit jako choreografka a vtisknout tak šmrnc hudebním vystoupením. Snaha a píle se cení a mladá žena má štěstí na své straně.

Jessica-in-Honey-jessica-alba-6878769-335-500 Foto:

Jak přežít vlastní smrt – 21.05 Prima ZOOM

Někdy se mohou stát tak strašné věci, že nebýt včasného zásahu nebo obětavosti lidí okolo, dojde i k nejhoršímu. Podívejte se na situace, kdy se obyčejní lidé ocitli na pokraji smrti…

Jak přežít vlastní smrt - upoutávka

Úterý

Svatby v Benátkách (52) – 20.15 Prima 

Chcete se trochu zasmát?

Svatby v Benátkách – veselé klapky (1)
Svatby v Benátkách – veselé klapky (1)

Středa

Všechny moje lásky (11) – 20.15 Prima

Nikoli v neděli, ale odteď každou středu budete moci sledovat, jak Marie vzpomíná na všechny lásky svého života. Není to jen platonické snění a romantické vodění za ručičku. Můžete vidět i sex v přímém přenosu. Naše kolegyně Zuzka Schneidewind byla u toho!

Z trávy pomáhal Marii už před třiceti lety? Tehdy jako člen Brontosaura a také její první kluk.

EXTRA Byli jsme u toho! Když Marie o panenství přicházela

Čtvrtek

Svatby v Benátkách (53) – 20.15 Prima

Být single matka není nic příjemného. Právě to je případ seriálové Olgy, která navíc všechny své nápadníky odmítá. Až na jednoho...

Svatby v Benátkách - José, Filip, Romeo

Fakta: Jaký muž u Olgy právě teď vede?

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem – 17.50 Prima ZOOM 

Zajímá vás, jestli jsme ve vesmíru sami, jestli je možné cestovat časem nebo co jsou černé díry? Pak byste se měli dívat na seriál, který se stal hitem. Udělejte si spolu s Morganem Freemanem zkratku červí dírou přes prostor a čas a objevte největší záhady galaxie.

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem - upoutávka

Pátek

Mistrovský plán – 20.15 Prima

Když se Ben Stiller a Eddie Murphy dozvědí, že jejich úspory jim vyfoukl prohnaný finanční specialista, rozhodnou se je získat zpátky. Počíháno mají na luxusní apartmá, kde zloděj podle všeho ukrývá nechutně tučný balík peněz. Jenže i sebelepší záměr nemusí vyjít podle plánu.

Mistrovský plán Foto:

Můj život v ruinách – 20.15 Prima love

Georgie se vrací do Řecka jako průvodkyně (pokud vám bude tak nějak povědomá, nejspíš si ji pamatujete z filmu Moje tlustá řecká svatba). Jenže pocit štěstí se pořád ne a ne dostavit. Když její stereotypní dny naruší neznámý ctitel, který ji zahrnuje pozorností, vypadá to, že si pro ni osud připravil něco víc.

Sobota

Gondíci s. r. o. – 16.25 Prima

Jestli jste si oblíbili nový pořad s Adélou a Daliborem Gondíkovými a nechcete, aby vám něco uniklo, všechny potřebné informace najdete na internetových stránkách Gondíci s. r. o.

Česká MISS 2015 – 20.15 Prima

Všechny jsou krásné, každá je jiná, každá výjimečná. Vyhrát ale může jen jedna! Která to asi bude? Držitelku titulu Česká Miss 2015 vybere odborná porota v sobotu večer v přímém přenosu. O dívkách, kterým připadne korunka Česká Miss World 2015 a Česká Miss Earth 2015, rozhodnete svými hlasy vy, diváci. Hlasovat můžete formou SMS nebo na internetu na stánkách Česká Miss 2015. Která dívka je vaší favoritkou?

 

Dědictví strachu – 22.35 Prima

Před 30 lety došlo k sérii vraždícího běsnění podle jasné předlohy. Vypadá to, že vrah udeřil znovu a drží se opět stejného postupu. Případu se ujímá vyšetřovatelka, která si nic nepřeje víc, než odhalit pachatele, protože kdosi ji v minulosti připravil o matku a průběh vraždy byl navlas stejný, jako je tomu u dnešních případů.

Dědictví strachu Foto:

Neděle

Teď vaří šéf! – 18.00 Prima

Už se těšíte, co šéf zase uvaří dobrého? Minule to byly krevety, mušle a další mořské potvůrky. Máme pro vás všechny recepty z mořských plodů hezky pohromadě.

Noc na Karlštejně – 20.15 Prima

Český muzikál plný krásných písní je opět tady. I přes všechny zákazy světa si najde žena cestičku, aby dosáhla toho, co si zamane. Na Karlštějn ženy nesmí, ale našly se hned dvě odvážné, kterým láska pošeptala, aby se na hrad dostaly, ať to stojí cokoli.

Noc na Karlštejně Foto:

Dům naruby – 22.00 Prima

Rande naslepo je vždycky riziko a někdy vám může úplně změnit život. Podívejte se, jak se díky takovému rande dá dohromady rozvedený upjatý právník (běloch) a temperamentní kyprá Afroameričanka, navíc bývalá vězenkyně.

Titanic – 20.15 Prima love

Velkolepý doják opět připlouvá na televizní obrazovky. Pojďte se potopit do příběhu lásky bohaté Rose a chudého Jacka, kteří na Titaniku poznávají, jak chutná láska. Možná vás budou zajímat některé detaily ze zákulisí. Třeba že se Kate Winslet po dotočení Titaniku nechala slyšet, že s režisérem Cameronem již nikdy točit nebude. Nutil ji totiž hodiny mrznout ve studené vodě i s naštípnutou kostí, až z toho byla silně podchlazená. A to není zdaleka všechno...

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Zákulisí natáčení velkofilmu Titanic: extrémní hra s detaily a čísly!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama