Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

02/2018 horoskop měsíc Vodnář

Nějaký muž vám dá najevo, že se k němu chováte nadřazeně, a vy na to budete reagovat neadekvátně celé situaci. Nechte si odstup a uvidíte, že se vám to bude lépe řešit. V půlce měsíce zboříte celé základy a postavíte nové, pevnější. Na konci měsíce se můžete i zamilovat.
Vydáno: 20.12.2017
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Nestavte se svému nitru do opozice.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Panna

S kým budete mít problémy – Lev

Vztahy Řešte ve vztahu především důležité věci, nesnažte se řešit malichernosti, protože vám na důležité poté nezbude čas. Čeká vás velká láska plná zázraků a zamilovanosti. Užijte si to hned od začátku. Na konci měsíce vás čekají hádky a nedorozumění týkající se toho, že váš partner zavírá před problémy oči.

Práce Můžete se přesouvat nebo stěhovat. Možná dostanete novou nabídku práce. Pozor si dejte na impulzivní jednání, není v současné době tím nejlepším řešením. Ke konci měsíce dejte na svou intuici, která vám velice pomůže.

Peníze Začátkem měsíce se nemusíte o peníze starat a budou vám proudit tak, jak potřebujete, v půlce měsíce se začnete o peníze obávat, ale vše se do konce února srovná.

Oslabený orgán a léčivé barvy Močový měchýř. Bílá.

 

 

Charakteristika znamení Vodnář

Partnerský horoskop: Které znamení se k vám nejvíce hodí?

Vyberte si sport podle svého znamení

Článek je zařazen v: horoskop, vodnář, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama