Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

1/2016 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Není vaším úkolem odsuzovat cestu druhých. Vaším úkolem je poznat svou vlastní cestu a kráčet po ní s radostí."
Vydáno: 30.11.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Překážky, které se objeví už na začátku měsíce, budou trochu komplikované, ale dokážete je překonat. Pomůže vám nějaký muž, který vás má opravdu rád. Na konci měsíce vám pomůže i žena, jež je vaší stálou oporou. Leden proto pro vás nakonec nebude tak náročný, jak se zdálo na jeho začátku.

Práce – Hned na začátku měsíce vás bude někdo ve vaší práce od nějakého projektu odrazovat. Nedejte na něj, nemyslí to s vámi dobře. Možná se budete muset zaobírat nějakými smlouvami a písemnostmi, což vás vůbec nebaví. Koncem měsíce už vás čeká zase zábavnější práce.

Zdraví – Oslabené máte průdušky, možná budete zápasit s kašlem, ale především jste i na něco alergická. Také se objeví potíže s reprodukčními orgány a ledvinami. Buďte více v teple.

Peníze – Občas máte pocit, že jste na vše sama a kvůli tomu pak pociťujete beznaděj. V půlce měsíce si našetříte peníze na cestu, která vám udělá radost a odpočinete si. Konec měsíce bude zase plný finanční stability a klidu.

Vztahy – Na konci roku a začátkem roku nového uzavřete svoji minulost a konečně se začnete dívat do nové budoucnosti. V partnerství  budete řešit především to nejdůležitější a drobnosti přejdete. Na konci měsíce můžete potkat velice zajímavého člověka, který vás zaujme možná víc, než si byste si přála.

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama