Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

1/2016 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: Znáte-li své stinné stránky a máte se rádi i za to, co o vás nikdo neví, máte moc nad svým životem. Když své stinné stránky odmítáte a nechcete je vidět, vládnou vašemu životu.“
Vydáno: 30.11.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na začátku roku budete rekapitulovat, a to především vaše vztahy. V minulosti jste se s někým rozešla a stále vás ten rozchod trápí a bolí. Je nutné se už od toho odpoutat a nemyslet na to. Blokujete si tím i finanční sféru a celkově celý svůj život. Důležité je odpustit sobě i partnerovi. Začátek roku je pro to nejlepší příležitost – měsíc leden vám dává nové možnosti zapomenout na minulost.

 

Práce – Jste plná energie a těšíte se do práce. Dostatek sil máte i na další pracovní úkoly. Přesto musíte uzavřít minulost a minulé nedokončené projekty, jinak vás to nepustí dál. Vše, co jste předčasně uzavřela nebo odložila, se přihlásí o své zakončení. Využijte svého velkého potenciálu a dostatku sil.

Zdraví – Oslabená imunita je spojená s únavou a přepracováním, také se může objevit nějaká alergie. Pozlobí vás i oči a oslabená je štítná žláza, chce to víc jódu ve stravě. Odpočiňte si, nebo ulehnete s virózou.

Peníze – Se začátkem roku uzavřete jednu životní finanční etapu a konečně se začnete dívat do budoucnosti. Přichází nový plán. Pokud nebudete mít trpělivost, budete bojovat zbytečně. Peníze přijdou, ale pomalu. Přesto se vám bude dařit.

Vztahy – Začátek roku je dobrý k zamyšlení. Zamyslete se nad tím, co opravdu od vztahu očekáváte. Co je pro vás důležité? Jste v situaci, která vás nepustí dál, dokud si neuvědomíte, že tím důležitým ve vztahu je bezpodmínečná láska. Vaše láska svazuje a pak nečekaně končí. Umíte toho druhého opravdu milovat, jen dejte lásce víc volnosti.

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama