Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

1/2016 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Nebojte se prožívat své štěstí, nemá omezené trvání. Jeho konec je pouze ve vaší hlavě. Sdílejte své štěstí s ostatními.“
Vydáno: 30.11.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hned na začátku roku vás čeká nový příval energie. Budete odpočatá a plná radosti. Uvědomujete si, že je nový rok, a tak opustíte to, co už delší dobu tížilo váš život a před čím jste zavírala oči. Podaří se vám to skvěle. Oceňte se za odvahu.

 

Práce – Možný flirt vás čeká i v pracovní oblasti. Užijete si klidu, pohody a radosti. Možná vás čeká také pracovní postup a ocenění. Jste přece úžasná ve všech ohledech. Flirt si nechte ale pro sebe, protože nevíte, kdo vám ho bude závidět, a nemuselo by to pro vás dobře dopadnout.

Zdraví – Problémy s pletí a kůží se objeví hned na počátku měsíce. Pak vás můžou pozlobit ledviny a močový měchýř. Vše chce klid a teplo. Věnujte se léčení.

Peníze – Finance vám budou už od začátku roku plynule proudit a máte i dostatek sil je vydělat. Jen je nutné se zbavit křivd z minulosti. Ty blokují vaši finanční energii. Odpusťte a jděte dál a finance budou zase v pořádku.

Vztahy – Pokud si chcete pořídit miminko, je to ten nejlepší měsíc. Všude kolem vás je dostatek lásky. Pro nezadané i dostatek partnerů. Stačí se jen porozhlédnout. Pozor jen na žárlivost a majetnické sklony, mohly by vám vše pokazit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama