Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

1/2016 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Uvědomte si, že jste připravena být podporována a žít svou pravdu, být tím, kdo opravdu jste. Tak v sobě opět naleznete lásku a radost ze života.“
Vydáno: 30.11.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na začátku ledna potřebujete odpočívat, ale už v půlce ledna budete zase v pohodě. Tento měsíc musíte mít dostatek sil, abyste vyřešila především záležitosti, které vás trápí delší dobu. Pomůže vám i někdo blízký, ale ne partner. Je to někdo, kdo vás má upřímně rád a záleží mu na vás. Důvěřujete sobě i tomuto člověku. A hlavně už vše vyřešte!

 

 

Práce – V lednu se nemusíte obávat o práci. Přichází vám totiž nabídka z minulosti. Dobře si ji promyslete, ukáže se, že je za ní někdo, kdo chce s vámi manipulovat. Už dříve jste to věděla. Musíte se rozhodnout, ale nerozhodujte se dlouho.

Zdraví – Pokuste se pozorovat své myšlenky. To ony totiž způsobují i vaše fyzické problémy. Vzdejte se depresí a stresů a uleví se vám. Alergie je pouze následek vaší alergie na věci, co nechcete dělat a máte pocit, že musíte.

Peníze –V půlce ledna už začínají přicházet peníze z minulých projektů, z práce vykonané v minulosti. Nová však zatím nezačala, a tak vám trocha šetření neuškodí. Ztráty žádné nebudou, toho se nemusíte obávat.  Ale neutrácejte!

Vztahy – I přesto, že je po svátcích a většina lidí odpočívala, tak vy jste byla v jednom kole. Takže potřebujete dovolenou. Chcete cestovat a odpočívat. Budete bojovat sama se sebou, zda pracovat, nebo odjet na dovolenou či prodloužený víkend. Osud to nakonec vyřeší za vás, aniž byste cokoliv udělala. Nechte se překvapit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama