Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

1/2016 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Myšlenky tvoří vaši realitu, hmota je jen iluzí.“
Vydáno: 30.11.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V lednu vás čeká spousta setkávání s přáteli, ale i schůzek pracovních. Navíc jsou před vámi pracovní cesty a prodloužené víkendy. Konečně jste pochopila, že odpočinek je důležitou součástí života. V práci budete spokojena a bude se vám opravdu dařit. Kolektiv vám udělá něčím radost. Ve vztazích přicházejí velké neodkladné změny.

 

 

Práce – Nebojte se, v lednu vás čeká radost z práce a navazování na práci minulou. Budete mít dostatek energie, která vás požene dopředu, a svoji práci si zamilujete. Užívejte si radostného pocitu, v budoucnu to zužitkujete. A taky někdy odpočívejte!

Zdraví – Nepřecházejte nemoci, hlavně v zimním období, nevyplatilo by se vám to. Také se snažte odpočívat.  Bolesti zad signalizují problémy, které nesete s sebou už z minulého roku.

Peníze – O peníze se nemusíte bát, někdo z vašich blízkých vám pomůže. Tento měsíc díky dobrému člověku, který vás má rád a fyzicky ho přitahujete, si s financemi nemusíte dělat starosti. Vše půjde rychle a jednoduše a vy se tomu nebraňte.

Vztahy – V partnerských vztazích přicházejí velké změny. Váš vztah nestojí na pevných základech, je nutno je zbourat a postavit nové. Pokud dojde k rozchodu, netrapte se, čeká vás brzo velká láska. Chcete-li obnovit současný vztah, podaří se vám to, ale opravdu se na to soustřeďte a věnujte se partnerovi! Pozor na základy vašeho vztahu, byly opravdu nefunkční!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama