Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

1/2016 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Jasně formulované konstruktivní myšlenky mohou být v životě velkým přínosem. Špatné myšlenky přinášejí plevel, radostné myšlenky plodí orchideje.“
Vydáno: 30.11.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Práce je pro vás koníčkem a někdy zapomínáte odpočívat. Prožijete výšky a pády. V půlce měsíce se už vše stabilizuje a vám se bude dařit lépe. Finanční oblast bude naprosto v pohodě, a tak si oddechnete. Největší radost vám způsobí vztahy a láska. Zase ale zažijete ten krásný pocit, který vás naplní štěstím. Díky tomu se vám podaří mnoho věcí srovnat.

 

 

Práce – V oblasti práce se ve vás zmítají pocity lásky a naplnění, na druhé straně prožíváte únavu a depresi. Je nutné připustit změnu a vytyčit si v práci novou hranici. Postavila jste ji na špatných základech. Promyslete vše a zbudujte základy nové, pak se vám bude lépe dařit.

Zdraví –  Bolesti kloubů a celého pohybového aparátu jsou následek problémů, které jste si na sebe naskládala nejen na konci, ale po celý loňský rok. Oslabená štítná žláza je spojena s přecházením nemocí. Vše nakonec dobře dopadne, osud vás chrání.

Peníze – Na začátku roku si dáte předsevzetí, že doplatíte všechny své dluhy co nejdřív. A také se vám to částečně podaří. Dokončíte a zaplatíte už na začátku měsíce všechny své výdaje za Vánoce a začnete s čistým štítem. V průběhu měsíce vám budou stále proudit peníze a na jeho konci se budete rozhodovat, kam je investujete. S financemi si nemusíte tento měsíc dělat starosti.

Vztahy – S lednem k vám přichází přístav, kde můžete zakotvit. Nabídne se vám možnost stability a velké lásky. Jen s tím přichází i majetnický pocit partnera, což nemáte ráda. Promluvte si s ním a vysvětlete mu, že volnost je vaše podstata, pak můžete zakotvit. Ve stávajících vztazích přichází období klidu a stability. Nebudete nic řešit a to vás uklidní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama