Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

1/2017 horoskop měsíc Beran

Moudrost měsíce: „Vytvářím si život, který bych ráda prožívala.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc leden

Na začátku roku budete mít pocit, že vás nic moc hezkého nečeká. Možná se s někým rozjedete nebo něco opustíte. Může to být spojeno s tím, že starý rok odešel a nový přichází. Každopádně ale získáte obrovské množství energie, která vám v posledních dnech chyběla. Jen si dejte pozor na to, zda nelpíte na něčem, co už je nefunkční.

Jaké znamení vám přinese štěstí – vzdušné znamení

S kým budete mít problémy – zemské znamení

Vztahy Cítíte se osamocena, a tak nevíte, co přesně chcete, což vás zavede k tomu, že začnete rekapitulovat celý váš vztah. Možná si uvědomíte, že před něčím zavíráte oči a že je nutné je otevřít a začít věci řešit.

Práce Už na začátku roku se všechno zrychlí a vše zvládnete s předstihem. Čeká vás možná i nová nabídka práce nebo nové projekty, jen zpočátku to bude trochu složitější. Možná se s někým neshodnete a mohlo by přijít menší nedorozumění, ale vše se srovná.

Peníze Peníze vás budou přímo pronásledovat, s nimi nebudete mít žádné potíže a žádný problém. Dokonce na konci ledna můžete dostat i nečekanou odměnu.

Oslabený orgán a léčivé barvy Krevní tlak. Zelená.

 

 

 

 

 

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, Beran, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama