Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

1/2017 horoskop měsíc Býk

Moudrost měsíce: „Když se už nedá nic dělat, je možné si alespoň přát!“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc leden

V lednu to nebude tak jednoduché, jak si myslíte. Na začátku roku budete muset překonat všechny překážky, které vám život připraví. Jakmile je překonáte, ovládne vás pocit, že se nic neposunuje a že stagnujete. Nebojte se, je to jen dočasné. Ke konci ledna přichází přízeň osudu.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – vzdušné znamení

Vztahy Ve vztazích budete začátkem ledna řešit úřední záležitosti a to vám zabere dost času. Pak přijde odpočinek, sice ještě nebude vše vyřešeno, ale potřebujete ho, protože koncem měsíce na vás čeká spousta schůzek a setkání a na rodinu nebude čas.

Práce V práci uzavřete minulost až na začátku ledna, dříve se vám to nepodaří. Následně přijdou pracovní zprávy a nabídky, které vám zaberou spoustu času. Ke konci ledna budete unavená a musíte překonat nějaké překážky, aby se vše povedlo.

Peníze S penězi to půjde jednou nahoru a jednou dolů. Budete s nimi manipulovat a postupně platit různé výdaje. Začnete se cítit sama a bez energie. Koukněte se pravdě do očí a pomůže vám to.

Oslabený orgán a léčivé barvy Alergie. Zelená.

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, býk, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama