Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

1/2017 horoskop měsíc Lev

Moudrost měsíce: „Naše představy vždy buď něco připustí, nebo překazí.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc leden

V lednu se budete cítit plná jistoty a stability. Jen před něčím zavíráte oči a to vás stejně dostihne. Je nutné je otevřít a podívat se na realitu takovou, jaká skutečně je. Koncem ledna začnete řešit záležitosti týkající se úřadů.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Rak

Vztahy Na začátku roku vás čeká vyřešení nepříjemností a možná dojde i k nějakému rozchodu. Dojde vám totiž trpělivost, kterou jste měla v posledních měsících s vaším partnerem. A to vás překvapivě posune v partnerství dál. Jednejte podle intuice.

Práce V práci se už začátkem roku přestěhujete nebo někam přesunete. Čekají vás přesuny, které pro vás jsou velice výhodné, a v práci se vám bude dařit skvěle. Jen pozor na to, abyste se tam nezamilovala. Možná si uvědomíte i svoji závislost na práci.

Peníze Hned začátkem ledna vás čekají velké výdaje. Možná pojedete někam na dovolenou nebo jste utrácela hodně peněz. Nemusíte se obávat, peníze vám začnou opět proudit už v půlce ledna a zažijete jejich hojnost.

Oslabený orgán a léčivé barvy Nedostatek vitamínů. Žlutá.

 

Článek je zařazen v: horoskop, lev, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama