Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

1/2017 horoskop měsíc Panna

Moudrost měsíce: „Jsem otevřená vůči životu a radosti.“
Vydáno: 28.11.2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc leden

Je před vámi hodně práce a celý začátek roku budete mít pocit, že nikdy nemůžete všechno zvládnout. Nakonec vám pomůžou přátelé a vy si oddechnete. Přátelství je pro vás důležité, uvědomíte si, že jste své přátele zanedbávala. Ke konci měsíce vás čeká rozhodování a nebude to lehké.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy Už začátkem měsíce se začnete rozmýšlet, zda ve vztahu zůstanete, nebo se s partnerem rozejdete. Nebudete to vědět ani v půlce měsíce a čeká vás velké rozhodování. Ke konci měsíce se možná přestěhujete či budete řešit nějaké přesuny.

Práce Na počátku roku vás čeká hodně práce a vy si užijete peněz z toho plynoucích. V půlce měsíce začnete uvažovat o tom, zda je potřeba tolik pracovat a vůbec neodpočívat, a dostanete se do pozice, kdy nebudete vědět, jak z toho ven. Je důležité ujasnit si priority a uleví se vám.

Peníze Peníze se objeví na začátku ledna, ale nevydrží vám celý měsíc. V půlce měsíce už vám budou chybět, naštěstí se na konci ledna zase objeví a vám se uleví.

Oslabený orgán a léčivé barvy Ledviny. Modrá.

 

Článek je zařazen v: horoskop, panna, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama