Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

1/2017 horoskop měsíc Rak

Moudrost měsíce: „Každý okamžik v mém životě je nový a úžasný.“
Vydáno: 28.11.2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc leden

Lpíte na něčem, co je už nefunkční, je potřeba se toho zbavit. Začněte uvažovat o tom, čeho by se to mohlo týkat. V půlce měsíce máte před sebou opravdu plodné období, vše se vám bude dařit a užijete si plodů své práce. Ten, kdo touží po dítěti, se ho může dočkat.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Kozoroh

S kým budete mít problémy – Váha

Vztahy – Vztahů si moc neužijete, protože vás čeká hodně práce a žádný odpočinek. V půlce měsíce se vám však začne dařit ve všech ohledech, a tak i vztahy se ocitnou na dobré cestě. Můžete dokonce přitahovat jen samé komplimenty a užívat si zájmu o vaši osobu. Na konci měsíce pocítíte zamilovanost.

Práce Čeká vás rozhodování a možná dostanete i další nabídku práce. Budete si to delší dobu rozmýšlet. Pak se vše urychlí a vy něco zbytečně impulzivně odmítnete. Promyslete si vše důkladně a snažte se poradit se i se svými přáteli nebo rodinou.

Peníze Na začátku měsíce budete utrácet více, než můžete, a peníze vám začnou chybět. Ke konci měsíce se objeví nový příjem a zase přijde radost.

Oslabený orgán a léčivé barvy Plíce. Šedá.

Článek je zařazen v: horoskop, rak, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama