Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

10/2015 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Rozhodla jsem se být v klidu.“
Vydáno: 24.09.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čeká vás hezký měsíc plný navazování na minulost a přesunů, které nebudou úplně příznivé,  vás ale nezaskočí. Na konci měsíce přijde radost a pocit, že vše má svůj smysl a účel. Budete čerpat z poznatků, které jste načerpala, a to vám hodně pomůže. Konec měsíce bude o nové energii a radosti ze života.

 

Práce – Něco zmizí nebo se nepodaří tak, jak si přejete. Je možné, že vy nebo některý kolega odejdete ze současného zaměstnání. V každém případě to bude velké překvapení, ale pro vás to znamená stále hodně práce. O tom, že budete bez práce, si můžete ale jen nechat zdát.

Zdraví – Pozor na záněty, mohou se vás držet. Také záda vás budou pobolívat a krevní obraz může být zhoršený.

Peníze – Kolem financí prožijete velké změny a čeká vás i hodně komunikace. Vše budete řešit přes úřady a jiné instituce, případně v bance. Přicházejí i nové začátky a jiné nastavení toku financí.

Vztahy – Máte dostatek sil zvládnout všechny své vztahy. Budete dokonce cítit určitý vnitřní klid a pohodu a nebude se vám chtít nic řešit. Ve vztazích se vám začne dařit. Na konci měsíce můžete i otěhotnět.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama