Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

10/2015 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Akceptuji dokonalé zdraví jako přirozený stav své existence.“
Vydáno: 24.09.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čeká vás společnost více lidí, budete se mezi nimi pohybovat celý měsíc a na něco jiného vám nezbyde moc času. Skoro celý měsíc si užijete cestování, které bude radostné a plné energie. Možná na cestách potkáte lásku. Koncem měsíce se rozloučíte s klidem a harmonií, práce vás hodně vytíží. Osud vám přináší možnost dokončit vše, co jste rozdělala.

 

Práce – Hodně práce se objeví už na počátku měsíce a celý měsíc to nebude o nic lepší. Můžete se ale posunout o nějaký ten post výše nebo aspoň zažijete pochvalu. Koncem měsíce se dostanete do pozice, kdy se nedokážete hnout z místa, vaše finanční situace vás uvězní.

Zdraví – Pevné zdraví je vaší silnou stránkou, ale pozor na úrazy, které se mohou pojit s  nízkým tlakem.

Peníze – Už na začátku měsíce zaplatíte všechny poplatky a výdaje a začnete s čistým štítem. V průběhu měsíce vám budou stále proudit peníze a na konci se budete rozhodovat, kam je investujete. S financemi si nemusíte tento měsíc dělat starosti.

Vztahy – Láska a nabídka manželství nebo pro zadané nabídka na obnovu vztahu vás čeká hned na začátku měsíce. Lásce se neubráníte celý měsíc říjen, ale pozor na žárlivost, ta může váš vztah narušit a pokazit to hezké, co se vám podařilo na začátku měsíce nastolit.

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama