Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

10/2015 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Miluji sama sebe přesně takovou, jaká jsem.“
Vydáno: 24.09.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V říjnu pro vás bude vše zahaleno tajemstvím a zpočátku nebudete vůbec schopná poznat, co se děje. Také vás zastihne vyřizování úředních záležitostí spojené s oblastí práce. Moc odpočinku vás nečeká, spíše práce a úřadování. Vše však zvládnete i beze ztrát.

 

Práce – Navazujete na práci z minulosti, což vám nese úspěch, jen si dejte pozor na závist okolí, které vám neodpustí, že se vám vše daří. Bude vás odrazovat, ale není to upřímné a pravdivé. Věřte svému instinktu.

Zdraví – Zažívání a plíce vás mohou tento měsíc pěkně potrápit, stejně tak stres a zánět v těle. Více se šetřete a budete za chvilku fit.

Peníze – Stabilita na začátku měsíce vám pomůže ujasnit si, co opravdu chcete a jak mají vaše finance vypadat. V půlce měsíce už budete přemýšlet nad tím, co je opravdu nutné zaplatit, proto se vám na jeho konci podaří vše zvládnout, a dokonce i nějaké peníze ušetřit.

Vztahy – Vaším souputníkem je teď především práce, s tou usínáte i vstáváte. Je nutné začít přemýšlet nad tím, že tohle není to správné partnerství, snažte se to změnit. Máte poněkud iluze o tom, jak to udělat, ale možná vám pomůže někdo z vašeho okolí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama