Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

10/2015 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Všichni moji přátelé rozumějí mým potřebám. Mám mnoho přátel, kteří mě milují.“
Vydáno: 24.09.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Klid ukončí vaše netrpělivost a impulzivnost. Skončíte něco rychleji, než je nezbytně nutné, a to vám přinese víc práce a komplikací. Snažte se uklidnit a jednat s rozmyslem a uváženě a vše bude tak, jak má být.

 

 

Práce – Velké změny budou provázet vaši práci. Jsou však ku prospěchu věci. Nemusíte se jich obávat. Naopak vás čeká odměna za vaši trpělivost a usilí. Vše však není tak, jak si myslíte. Za vším je ještě jedno velké tajemství.

Zdraví – Oslabená imunita by potřebovala co nejdříve posílit. Detoxikační kůra by vám také prospěla. Pozor na rýmu ve spojitosti s dutinami. Také reprodukční orgány mohou být oslabené.

Peníze – Máte nárok na odpočinek a vy si ho náležitě užijete. Nebo někam odjedete na prodloužený víkend. Potřebujete se zbavit stresu, který pramení i z vašich finančních záležitostí. Jakmile se ale uklidníte, prožijete zase pohodu a klid.

Vztahy – Na žárlivost a navazování na vztahy v minulosti se soustředíte v měsíci říjnu. Není pro vás ale opravdu dobré zabývat se stále minulostí. Také si děláte příliš velké iluze, a to vám může později ublížit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama