Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

10/2015 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Vážím si svého těla a chráním je, protože moje zdraví je pro mě důležité.“
Vydáno: 24.09.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dohady, které zažijete na začátku měsíce, nebudou mít dlouhého trvání. V půlce měsíce začnete chodit do společnosti a na různé schůzky a bude se vám dařit. Osud vám na začátku měsíce přinese velké a milé překvapení – a nemusíte pro to vůbec nic udělat.

 

Práce – Vše je v rukou spravedlnosti a není to jednoduché. Musíte některé věci změnit a někdo s vámi bude hodně manipulovat, což zpočátku vůbec nepoznáte. Koncem měsíce vůbec nebudete vědět, co vlastně od práce chcete a co od ní můžete očekávat.

Zdraví – Bolesti kloubů a celého pohybového aparátu jsou následkem problémů, které jste na sebe naskládala. Oslabená štítná žláza je způsobena tím, že jste přecházela nemoci. Vše ale dobře dopadne, osud vás chrání.

Peníze – Překážky, které se před vás postaví na začátku měsíce, jsou překonatelné a vy je překonáte už v polovině měsíce. Budete cítit, že vše je v pořádku, a dokonce zažijete velkou radost. Koncem měsíce přijde finanční stabilita a budete mít s financemi klid.

Vztahy – Ztráty ve vztazích se objeví už na začátku měsíce, ale vy to vše vykompenzujete prací. Možná se objeví někdo z minulosti, jen na chvilku, pak však přijde zase stagnace. Se vztahy to tento měsíc bude opravdu složité.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama