Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

10/2016 horoskop měsíc Beran

Moudrost měsíce: „Pozorujte přírodu, je v ní stejná síla jako ve vás, čeká jen na to, aby byla objevena.“
Vydáno: 29.09.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc říjen

V práci se budete hodně snažit vyřešit dlouhotrvající problémy a na začátku měsíce se vám to podaří. V půlce měsíce se ale ocitnete ve svízelné situaci a nedokážete se hnout z místa. A tak to zůstane až do konce měsíce. Pocítíte stagnaci ve všech rovinách vašeho života. Možná je čas na odpočinek.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Střelec

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy Nevíte, co chcete, a to vás dovede do situace, kdy se budete muset rozhodnout. Dejte si pozor na někoho z okolí, bude s vámi manipulovat. Pěstujete si partnerskou závislost a to nikdy nepřináší nic dobrého, snažte se od partnera odpoutat. Jinak může váš vztah stagnovat.

Práce Začátkem měsíce budete mít nové nápady a plány a podaří se vám je plnit. V půlce měsíce se trochu zarazíte, ale na druhou stranu přijde přízeň osudu a ze všeho se dostanete se ziskem. Ke konci měsíce navážete na něco z minulosti.

Peníze Bojovat s financemi trochu budete na začátku měsíce, ale není to nic významného. Už v půlce měsíce přijde radost. A na konci října začnete zavírat oči před problémy.

Oslabený orgán a léčivé barvy Děloha a vaječníky. Červená a zelená.

 

 

 

 

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, Beran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama