Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

10/2016 horoskop měsíc Blíženci

Moudrost měsíce: „Život vám předkládá jen takové úkoly, jaké dokážete zvládnout. Máte-li velké problémy, znamená to, že máte v sobě velkou sílu je vyřešit.“
Vydáno: 29.09.2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc říjen

Tento měsíc bude plodný jak z pohledu práce, tak vztahů, a celkově zažijete více dobrého než překážek. Pokud toužíte po dítěti, je začátek měsíce tím ideálním časem. V půlce měsíce už přicházejí překážky a komplikace, ale na konci už budete opět v pohodě.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Štír

Vztahy Nebojte se na začátku měsíce uzavřít vše z minulosti. Osud tomu je nakloněn, a tak zmizí vaši strašáci, co se občas objevují. Budete mít dostatek sil a energie vyřešit vše, co vás trápí. Na konci měsíce se vše zrychlí a vyřešíte důležité i nedůležité věci a tím najdete stabilitu ve vztahu.

Práce Zavíráte před něčím v práci oči a to vám může způsobit problémy už na začátku měsíce. Snažte se oči otevřít a podívat se na příčinu problému. Bude vás to sice stát trochu boje, bude však vítězný. Koncem měsíce si užijete pohodu a radost.

Peníze Začátek měsíce prožijete v klidu a pohodě a nic vás nedokáže rozházet. Budete ale trochu neopatrná, a tak vám v půlce měsíce budou chybět peníze. Nezoufejte, na konci měsíce přijde opět finanční ráj a stabilita.

Oslabený orgán a léčivé barvy Pohybový aparát. Béžová a tmavě hnědá.

 

 

 

 

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, blíženci
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama