Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

10/2016 horoskop měsíc Lev

Moudrost měsíce: „Myšlenky tvoří vaši realitu, hmota je jen iluzí.“
Vydáno: 29.09.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc říjen

Měsíc říjen vám přináší velké množství radosti a především lásku. Můžete se zamilovat a to opravdu vážně. Ovládne vás pocit, že prožíváte osudovou lásku. V půlce měsíce se nebudete zajímat o nic jiného než o objekt své lásky. Na konci měsíce začnete zápolit se svojí žárlivostí.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Vodnář

Vztahy Už na začátku měsíce je potřeba, abyste se řídila především svojí intuicí, a ta vás zavede tam, kde se chcete už delší dobu nacházet. Pokud nemáte partnera, můžete se zamilovat. Pokud žijete v partnerství, můžete obnovit vaši lásku. Na konci měsíce se možná i přestěhujete.

Práce Práce vám na začátku měsíce krásně poplyne a nebudou s ní žádné problémy. Máte dokonce možnost dostat i nějakou zajímavou nabídku. V půlce měsíce se však projeví to, že práci nevěnujete tolik pozornosti, a začnou se kupit problémy. Na konci měsíce to vygraduje.

Peníze S financemi vám to v říjnu vůbec nepůjde. Čekají vás ztráty a budete i bez peněz. Začátek měsíce je náročný. V půlce měsíce odejdou všechny peníze, co máte. Ke konci měsíce na tom budete o trochu lépe.

Oslabený orgán a léčivé barvy Chřipka. Šedivá a zelená.

 

Článek je zařazen v: horoskop, lev
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama