Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

10/2016 horoskop měsíc Panna

Moudrost měsíce: „Znáte-li své stinné stránky a máte se ráda i za to, co o vás nikdo neví, máte moc nad svým životem. Když své stinné stránky odmítáte a nechcete je vidět, vládnou vašemu životu.“
Vydáno: 29.09.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc říjen

Začátkem měsíce vás čeká rozhodování mezi dvěma možnostmi. Ocitnete na křižovatce a nebudete vědět, kam se vydat. V půlce měsíce se už rozhodnete a uleví se vám. Čekají vás nové začátky a nové nápady. Vše bude vypadat nadějně. Ke konci měsíce však zažijete beznaděj.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Panna

S kým budete mít problémy – Rak

Vztahy Ve vztazích se vám bude už od začátku měsíce dařit a budete přitahovat opačné pohlaví, tak jak si jen přejete. Vše se začne vyvíjet velkou rychlostí a na konci měsíce se budete divit, kam jste se tak rychle dostala.

Práce V práci si už na začátku měsíce uvědomíte, že nic nefunguje tak, jak byste si přála, a tak se budete snažit vše změnit. Celé základy musíte zbořit a znovu postavit. Nevíte, co chcete, a to je ten problém. Ke konci měsíce se vám podaří vše srovnat a přijde radost.

Peníze Hádky a nepříjemnosti vás čekají už na začátku měsíce, ale nepotrvá to dlouho, v půlce měsíce se už ze svých financí budete radovat. Na konci měsíce vás čekají schůzky spojené s financemi.

Oslabený orgán a léčivé barvy Dutiny. Žlutá a růžová.

 

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, panna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama