Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

10/2016 horoskop měsíc Rak

Moudrost měsíce: „Jasně formulované konstruktivní myšlenky mohou být v životě velkým přínosem. Špatné myšlenky přinášejí plevel, radostné myšlenky plodí orchideje.“
Vydáno: 29.09.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc říjen

Říjen je pro vás úspěšný měsíc, kdy se můžete zamilovat a také si užijete partnerský život. Možná potkáte někoho nového a s ním vás čeká láska a dobrodružství. Koncem měsíce budete hodně pracovat, ale na partnera si čas uděláte.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy Můžete se už na začátku měsíce zamilovat a bude to pro vás jako jízda na horské dráze. Objevíte nové city a emoce. Vše půjde tak, jak si přejete, a prožijete harmonii a klid. Koncem měsíce budete mít tolik energie, že byste ji mohla rozdávat.

Práce V práci budete unavená a sama sebe začnete odrazovat od další práce, ale nebude lehké si odpočinout. Práce je před vámi tolik, že nebudete vědět, co udělat dřív. Něco se vám v půlce měsíce nevydaří a možná se rozhodnete práci ukončit. Zavřete tak minulost.

Peníze Láska, kterou prožijete, vám přinese i hojnost financí a to nejen na začátku měsíce, ale i v celém jeho průběhu. Zaplatíte všechny nedoplatky, a přesto budete mít na konci října stále dostatek peněz.

Oslabený orgán a léčivé barvy Ledviny. Fialová.

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, rak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama