Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

10/2016 horoskop měsíc Ryby

Moudrost měsíce: „Vše, co pokládáte za neměnné a dané, můžete změnit jedinou novou myšlenkou.“
Vydáno: 29.09.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc říjen

Pracovní schůzky jsou v tomto měsíci to nejdůležitější, co budete zažívat. Musíte totiž pracovat opravdu mnoho a nezbude moc času na normální život. Na druhou stranu se zúčastníte i rodinných setkání a také si uděláte čas na jedno sezení s přáteli. Někdo z přátel vás potřebuje.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Kozoroh

S kým budete mít problémy – Ryby

Vztahy Doma se moc ukazovat během měsíce nebudete, protože vás zaměstná především práce. Budete sice unavená, ale víte, že to nepotrvá dlouho. Doma to pochopí a tím vám dodají energii vše zvládnout. Koncem měsíce se pohádáte s mužem v rodině.

Práce Čekají vás schůzky, setkání a různé pracovní akce. Budete mít tolik práce, že si na nic jiného nevzpomenete. Naštěstí vás vaše práce baví, a tak si ani neuvědomíte, že jste tolik pracovně zaneprázdněná. Podaří se vám vyřídit i nějaké záležitosti s úřady.

Peníze S financemi si budete lámat hlavu jen na začátku měsíce, ale to se brzo vyřeší a pak vám přijdou peníze z minulosti. Tak se vaše finanční situace zase zlepší a vydrží to až do konce měsíce.

Oslabený orgán a léčivé barvy Angína. Červená a modrá.

 

 

Článek je zařazen v: ryby, horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama