Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

10/2016 horoskop měsíc Střelec

Moudrost měsíce: „Děláte-li si stále starosti o přežití, podléháte zákonu nedostatku.“
Vydáno: 29.09.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc říjen

Vášeň a energie přichází už začátkem měsíce a to vás žene dopředu. Čeká vás mnoho práce a úkolů a budete více pracovat než odpočívat. V partnerství přichází nějaká menší hádka spojená se žárlivostí. Musíte spolu zase komunikovat, aby se vše urovnalo.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Zavíráte oči před něčím ve vašem partnerství a to plodí hádky a nedorozumění.  Vše se však brzo srovná. Ten, kdo je nezadaný, má možnost potkat velkou lásku a opravdu se zamilovat. Tak jak se dlouho nezamiloval.

Práce V práci přicházejí velké změny a vůbec nebudou příjemné. Čeká vás situace, kdy se nebudete moci hnout z místa a ocitnete se v beznadějné situaci. To vás bude paralyzovat. Koncem měsíce budete stagnovat a přestanete vše řešit.

Peníze Peníze vás trápit nebudou a to je dobře. Určitě vám nebudou chybět na začátku měsíce. V půlce měsíce se situace obrátí a můžete o nějaké přijít. Koncem měsíce se vše vrátí k finančnímu úspěchu.

Oslabený orgán a léčivé barvy Tlak. Bílá.

Článek je zařazen v: horoskop, střelec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama