Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

10/2016 horoskop měsíc Váhy

Moudrost měsíce: „Není vaším úkolem odsuzovat cestu druhých. Vaším úkolem je poznat svou vlastní cestu a kráčet po ní s radostí.“
Vydáno: 29.09.2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc říjen

Začátek měsíce začne velice příjemně a zamilovaně. Prožijete láskyplné období a budete se cítit šťastně. Dejte si však pozor, abyste nespadla do partnerské závislosti a nelpěla na něčem, co už je nefunkční. Koncem měsíce vás čekají nové začátky a mnoho komunikace. Je čas si vše vysvětlit.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Rak

S kým budete mít problémy – Kozoroh

Vztahy Doma vás čekají nějaké přesuny nebo stěhování. Pojedete nejspíše i na kratší dovolenou, kde si s partnerem odpočinete a načerpáte sílu. Doma se vše urovná a také věci se rychle vyřeší.

Práce V práci se vám bude dařit. Už začátkem měsíce můžete být povýšena nebo přijde nějaká odměna či pochvala. V půlce měsíce se objeví hádky a nepříjemnosti a do konce října se to nevyřeší. Na konci měsíce se budete cítit beznadějně a v koncích.

Peníze S financemi vám na začátku měsíce pomůže nějaká žena. Zavíráte však před svojí finanční situací oči a to se vám nevyplatí. Na konci měsíce přijde další nabídka a budete se muset rozhodnout.

Oslabený orgán a léčivé barvy Pohybový aparát. Hnědá.

 

Článek je zařazen v: horoskop, váhy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama