Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2015 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Učím se milovat sama sebe.“
Vydáno: 29.10.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V listopadu si budete užívat zaslouženého klidu. Máte hojnost všeho, na co si jen vzpomenete, a to jak v oblasti práce, tak v oblasti peněz – a navíc se může objevit i láska. Čeká vás úspěšný měsíc, kdy nebudete muset nic řešit a spíše se soustředíte na splnění svých přání, což se postupně podaří. Třeba ne tak dokonale, jak si představujete, ale určitě prožijete hezký podzimní měsíc. 

 

Práce – Na začátku měsíce se ocitnete v situaci, kdy se nebudete moci hnout z místa. Bude to pro vás náročné a nepříjemné, ale hned po prvním týdnu se vše začne měnit. Obdržíte i nějaké velice pozitivní pracovní zprávy. Nakonec si užijete jen samou pohodu, klid, prostě spokojenost.

Zdraví – Pozor si dejte na oslabenou štítnou žlázu, ledviny a močový měchýř vás mohou také pozlobit. Ke konci měsíce můžete mít i zhoršený krevní obraz, tak si nechte vyšetřit krev.

Peníze – Peníze vám budou proudit už začátkem měsíce a jinak tomu nebude ani v jeho dalším průběhu. Dokonce si můžete už i na začátku měsíce hodně polepšit a někdo z okolí vám to bude závidět. O peníze se v listopadu obávat nemusíte, a tak můžete směle nakupovat na Vánoce.

Vztahy – Možná se vám podaří prožít milostný flirt. Sice jen krátkodobý – jak rychle přijde, tak i rychle odejde. Bude to však velký příval vášně a také velké tajemství pro všechny okolo. Vy si to každopádně hodně užijete a budete na to dlouho vzpomínat.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama