Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2015 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Mluvím o všem pozitivně a to se mi vrací zpět.“
Vydáno: 28.10.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Překonáváte překážky už na začátku měsíce a to vás velice vysiluje. Je to tím, že se nedíváte realitě do očí a stále před něčím oči zavíráte. Zaměřte se na problém a začněte ho řešit, uleví se vám. Nevíte stále, co je lepší, a dlouho se rozhodujete. Jeden den se rozhodnete a druhý den rozhodnutí změníte. Je to spojeno především s láskou a vašimi city. Napište si pro a proti a pak se rozhodněte a už se k tomu nevracejte, jinak tím strávíte celý měsíc.

 

Práce – Samé překážky vám už na začátku měsíce přinese muž, s kterým spolupracujete. Je to člověk, jenž si vše promýšlí a nad vším dlouho dumá. Nebojte se tyto překážky překonat a nakonec se vše v dobré obrátí a tento muž vám pomůže se pracovně posunout dál. Budete více v klidu.

Zdraví – Bolesti zad vás budou provázet už začátkem měsíce a také můžete mít problémy s cévami. Od zad vás mohou bolet i klouby a pocítíte únavu. Více se šetřete a pak se vám uleví.

Peníze – Tento měsíc to pro vás bude v oblasti financí jako na houpačce. Na začátku měsíce se peníze nepohrnou a budete mít pocit, že se nemůžete hnout z místa. Nic neřešte, vše se brzo změní. V půlce měsíce se dostanete zase do pozice, kdy vám budou finance hojně proudit, což ale nepotrvá dlouho. Na konci měsíce můžete o nějaké peníze i přijít.

Vztahy – Vztahy budete mít v listopadu vcelku urovnané. Začátkem měsíce vás čekají nějaké přesuny, stěhování nebo něco podobného, a pak zažijete i finanční svobodu a klid. Partner vás finančně zajistí a budete se moci o něj opřít. A tak na konci měsíce zažijete zamilování a velkou lásku. City k partnerovi se znovu obnoví. Nezadaní se mohou znovu zamilovat.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama