Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2015 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Nebojím se riskovat.“
Vydáno: 28.10.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Teď ve svém životě můžete prožívat beznaděj a přijde vám, že se nic nedaří. Je to jen obdobím, které brzo skončí. Nevíte totiž, co opravdu ve svém životě chcete, a tak vám osud vrací vaši bezradnost tím, že vám nic nenabízí. Udělejte si plán a cíle. Uzavřete především svoji minulost, protože ta může být překážkou k vaší budoucnosti. Věnujete se především tomu, co vás trápí a k čemu se stále vracíte. Stojí za pokus to vyřešit.

 

 

Práce – Jste v situaci, kdy se nemůžete hnout z místa a to vás paralyzuje. Uzavřete záležitosti z minulosti a zaměřte se na budoucnost. Pak se vše začne řešit samo. V půlce měsíce už budete uzavírat vše z minulosti. Na konci měsíce sice zažijete ještě nějaké překážky, ale podaří se vám je překonat.

Zdraví – Bolesti hlavy máte od tlaku, který na sebe vyvíjíte. Zbavte se toho stresu a hlava vás přestane bolet. Problémy s tlakem máte už delší dobu a je dobré je začít řešit stejně tak jako slinivku, která se možná ozve. Nenechte to být a dojděte si na preventivní prohlídku a odběry krve.

Peníze – Bojujete se závistí a není to jednoduché. Máte dostatek financí a někdo vám to závidí. Stabilita ve financích se projeví především v půlce měsíce a vy si to užijete. Koncem měsíce obdržíte další menší finance a možná dostanete novou finanční nabídku. Ve financích nebudete mít žádné problémy.

Vztahy – Především finance vás mohou na začátku měsíce spojit a zažijete i domácí pohodu. V půlce měsíce budete opět společně nějaké finance řešit, ale bude to pozitivní řešení. Váš vztah je stabilní. Koncem měsíce vás někdo bude od vašeho vztahu odrazovat, ale není to upřímné.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama