Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2015 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Odpouštím každému včetně sebe.“
Vydáno: 28.10.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na začátku měsíce se potkáte s mužem, který na vás bude žárlit, protože toho muže opravdu velice přitahujete. Překvapivě vás čeká i větší obnos peněz, který můžete získat a o kterém jste snila už delší dobu. V půlce měsíce vás čeká setkání, a to především s muži. Účastníte se mnoha schůzek, které vás obohatí. Na konci měsíce se začnete trápit, že něco, co mělo pokračovat, už nepokračuje, což vám vadí. Tento měsíc pro vás ale bude úspěšný.

 

 

Práce – V práci vám může pomoci muž, pro kterého jste darem, a jehož společnost vás obohacuje. Na druhou stranu na vás tento muž žárlí. Čeká vás hodně schůzek a setkání i s lidmi, kteří vám něco závidí. V půlce měsíce se budete trápit, protože vás čeká něco nového nebo potkáte nového kolegu. Konec měsíce bude o touze něco zvládnout, ale nepodaří se vám to a pocítíte smutek.

Zdraví – Může se vám zhoršit zrak, a tak vás může i bolet hlava. Ale máte pevné zdraví a nic vás nezlomí. Jen si dejte pozor na alergii, která se může ozvat i na podzim. Posilte tělo více vitamíny a budete se cítit lépe.

Peníze – Na začátku měsíce se vám bude finančně velice dobře dařit a peníze k vám potečou, aniž byste musela něco řešit. Pocítíte velkou radost a štěstí. Navážete na období v minulosti, kdy jste už takové emoce zažila. Ke konci měsíce však mohou nastat nějaké hádky a nepříjemnosti s platbami.

Vztahy – Rozhodujete se, kterou cestou jít, a víte, že je to důležité rozhodnutí. Vydejte se tou cestou, kde cítíte vášeň a radost. To vám přinese naději na skvělý vztah a porozumění.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama