Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2015 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Můj život je krásný večírek.“
Vydáno: 28.10.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stagnaci, kterou jste cítila v poslední době, už nemůžete vystát. Nebojte se, budete ji pociťovat jen na počátku měsíce. V jeho půlce se vše změní a vy se začnete radovat a přijde i velká láska. Uvědomíte si, že máte kolem sebe dobré přátele. Konec měsíce bude především o usilovné práci, která vás bude uspokojovat.

 

Práce – Disponujete určitými schopnostmi a ty můžete v práci velice dobře využít. Bude se vám už na začátku měsíce vše dařit a práce vám půjde skvěle od ruky. V půlce měsíce prožijete vášeň a zapálení pro práci, jen si dejte pozor na to, zda nelpíte na věcech, které už jsou nefunkční. Ty ze svého života a práce odstraňte.

Zdraví – Soustřeďte se především na posílení imunity. Chybí vám nějaké vitamíny a to ji může oslabit a vy pak chytnete každou chřipku, která přejde kolem vás. Také ledviny a děloha se mohou bolestivě ozvat, a pokud nebudete v teple, může to skončit i jejich zánětem.

Peníze – Ztráty přijdou na začátku měsíce a hodně vás zasáhnou. Budete počítat každou korunu, ale to jen na počátku měsíce. V jeho půlce vás ovládne pocit, že jste na vše sama a nikdo vám nepomáhá. To se změní ke konci měsíce, kdy prožijete lásku a radost a hojnost financí.

Vztahy – Práce je teď především vaším partnerem a tím, s kým usínáte a vstáváte. Je nutné začít přemýšlet o tom, že tohle není to správné partnerství. Snažte se to změnit. Máte trochu iluze o tom, jak to udělat, ale možná vám pomůže někdo z vašeho okolí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama